Ekoprom Michał Hawryłyszyn

Załuki 100
16-040 Gródek

tel. 512 086 437
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 44449

Firma EKOPROM® specjalizuje się w sprzedaży, montażu, serwisie i projektowaniu przydomowych oczyszczalni ścieków. W ofercie proponujemy Państwu biologiczne i biohydrofitowe oczyszczalnie ścieków. Działamy w rejonie województwa podlaskiego, ale przyjmujemy zlecenia również spoza jego granic. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani fachowcy po licznych szkoleniach i z wieloletnim doświadczeniem.  Fachowość i dokładność wykonania robót ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania oczyszczalni! Dzięki autoryzacjom jakie posiadamy zyskujecie Państwo pełną gwarancję oferowaną przez producentów oczyszczalni. Współpracujemy z takimi producentami jak: Bamar Tech, HABA, Kingspan, Wobet-Hydret, Bio-Set.

Naszą specjalnością są oczyszczalnie roślinne w opracowanej przez nas technologii biohydrofitowej. Technologia Biohydrofitowa® łączy zalety oczyszczalni biologicznych z zaletami systemów roślinnych. Zasadniczy etap oczyszczania zachodzi w osadnikach wstępnych oczyszczalni. Część hydrofitowa (żwirowo-roślinna) odpowiada za doczyszczenie ścieku i odprowadzenie oczyszczonej wody do środowiska. Odprowadzenie następuje przede wszystkim do gruntu, ale też do atmosfery poprzez parowanie przez rośliny. System rozsączania biohydrofitowego dzięki napowierzchniowemu rozsączaniu umożliwia dalsze, tlenowe oczyszczanie ścieków w glebie. System ten jest najbardziej zbliżony do naturalnego procesu oczyszczania, charakteryzuje się dużą skutecznością odprowadzania ścieków na ternach trudnych tj.: gliniastych, podmokłych itp. Biohydrofitowy system rozsączania można z powodzeniem łączyć z oczyszczalniami różnych producentów, nadaje się on również do zagospodarowania wód po płukaniu stacji uzdatniania wody i wód deszczowych.

W ramach współpracy badawczo-rozwojowej opracowaliśmy urządzenie do utylizacji osadów ściekowych. Urządzenie umożliwia serwisowanie oczyszczalni we własnym zakresie bez konieczności wywozu osadów do zbiorczych oczyszczalni ścieków. W związku z czym oferujemy Państwu usługę adaptacji Państwa oczyszczalni i montażu urządzeń do utylizacji osadów z przydomowych oczyszczalni ścieków.

Oferowane oczyszczalnie projektujemy indywidualnie dla każdego klienta, a do ich wykonania  używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu pracują one tak dobrze, jak to jest tylko możliwe.

Pozostałe usługi, które wykonujemy to:

  • drenaże
  • odwodnienia terenów - drenaże, zagospodarowanie wody deszczowej
  • przyłącza wodno-kanalizacyjne
  • wykopy i układanie przewodów elektrycznych
  • uzbrajanie przydomowych studni głębinowych

Świadczymy również usługi porządkowania terenu przy użyciu kosiarki bijakowej, glebogryzarki, rębaka, przyczepy samowyładowczej.

Posiadamy kompostownik i rozsączanie ścieków wsporniki i rury do rozsączania, produkujemy biopreparaty.

W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1414 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39