Elpos Sp. z o.o. - telewizja, internet, telefon

ul. Św. Rocha 11/1 lok. 208
15-879 Białystok

tel. 85 831 10 00, 85 831 10 01
Czynne: PN - PT: 8.00 - 18.00, SOB: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 98275

P.E.-M. ELPOS Sp. z o. o. rozpoczęło swoją działalność w 1988r. Firma cały czas dynamicznie rozwija się obejmując coraz większy teren swoją działalnością. Natomiast istniejąca sieć jest wciąż modernizowana. Sieć teletechniczna światłowodowa obejmuje już niemal całe miasto Białystok oraz okoliczne gminy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów Elpos sukcesywnie poszerza ofertę programową o coraz ciekawsze programy w jakości HD. Usługa dostępu do internetu (również przy łączu światłowodowym) jest w bardzo przystępnej cenie bez limitu transferu danych. Należy zauważyć również, że w tej firmie rozmowy telefoniczne są naprawdę tanie przy niskim abonamencie. Elpos zachęca do łączenia usług w pakiety 2w1 i 3w1 co pozwala znacznie obniżyć comiesięczne opłaty. Tutaj każda sugestia naszego Klienta jest ważna a jakość i cena idą w parze.

oferta:

INTERNET
Internet przez stałe, niezawodne łącze kablowe bez limitu transferu danych, stały adres IP, symetryczne łącze światłowodowe, mega prędkości - do 900 Mb/s, długość umowy dostosowana do potrzeb Abonenta. Internet już od 20,00 złotych miesięcznie.

TELEWIZJA KABLOWA
Tutaj postawiono na jakość reemisji programów cyfrowych w jakości SD jak i HD dzięki stosowanej technologii. Oferta programowa jest bardzo bogata, gdyż obejmuje 265 kanałów, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Telewizja już od 5,00 złotych miesięcznie.

TELEFON STACJONARNY
Przeniesienie numeru, identyfikacja numeru, miesiące bez opłat, minuty w pakiecie i tanie połączenia na telefony stacjonarne, komórkowe oraz zagraniczne to standard. Abonament od 9,90 złotych miesięcznie.

PAKIETY 2w1 i 3w1
Łącząc poszczególne usługi w pakiety spełnia się to czego oczekujemy od dobrego dostawcy usług. Otrzymujemy wysokiej jakości usługi w atrakcyjnej, niskiej opłacie. Oszczędzamy.

Zapraszamy

www.elpos.net
bok@elpos.net

Elpos Sp. z o.o. - telewizja, internet, telefon
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1580 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39