English Kids Club

ul. Pogodna 39/2A
15-354 Białystok

tel. 535 181 719
Czynne: PN - CZW: 16.00 - 19.00
Ilość wyświetleń: 25753

Witamy w English Kids Clubjęzyk angielski dla dzieci Białystok

Język angielski dla dzieci to przyjemność z nauki! W szkole English Kids Club panuje miła i przyjemna atmosfera, dzięki temu dzieci z chęcią uczestniczą w zajęciach. Wszelkiego rodzaju gry zespołowe, piosenki, jak również tablica multimedialna, z której korzystamy jest gwarancją dobrej zabawy, a co za tym idzie również owocnej nauki!

Podczas naszych zajęć staramy się, aby dziecko wyszło z zajęć nie tylko bogatsze o nowe słownictwo w języku angielskim, ale również z uśmiechem na twarzy.

Grupy wiekowe:
Nasza szkoła główny nacisk kładzie na edukację dzieci w wieku 2-10 lat. Jest to najlepszy czas do rozpoczęcia nauki języka angielskiego. Przydzielając dziecko do danej grupy, pod uwagę brany jest nie tylko wiek ucznia, ale również stopień zaawansowania.
Dlatego też podzieliliśmy dzieci na grupy w wieku 2-4 lat, 4-6 lat, 6-8 lat i ostatnia najstarsza i zarazem jedyna grupa 8-10 lat.

Półkolonie dla Dzieci
Z miłą chęcią chcielibyśmy zaprosić Państwa pociechy na nasze półkolonie letnie i zimowe, które organizujemy podczas letnich wakacji i ferii zimowych oraz na niezapomniane wakacyjne kolonie dla dzieci w Augustowie.

Każde półkolonie w English Kids Club są wyjątkową przygodą dla każdego dziecka. Gwarantujemy dużo zabawy, codzienne atrakcje, świeże powietrze i bliskość natury, ale przede wszystkim naukę języka angielskiego poprzez zabawę!

Zapraszamy wszystkie pociechy oraz ich rodziców na naszą stronę internetową https://englishkidsclub.pl oraz naszego fanpage https://www.facebook.com/englishkidsclubbialystok

English Kids Club
English Kids Club
English Kids Club
English Kids Club
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

Polecamy lokal
ZMIANA KLIMATU
ZMIANA KLIMATUul. Warszawska 6
15-063 Białystok
zmianaklimatu.eu

Więcej informacji
1099 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39