Fitness Klub Maniac Gym

ul. Warszawska 79A
15-201 Białystok

tel. 85 740 69 31
Czynne: PN - PT: 6.30 - 22.00, SOB: 8.00 - 20.00, NIEDZ: 10.00 - 18.00
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 247434

Fitness klub Maniac Gym to jedyny fitness klub w Białymstoku z ponad 30-letnim doświadczeniem, ukierunkowany na usługi medical fitness. Również jako jedyny fitness klub na Podlasiu  i jeden z nielicznych w Polsce, posiada kompleks basenowy wraz jacuzzi i saunami.
Maniac Gym powstał z pasji do fitness i kulturystyki. Na przestrzeni lat rozwinął się do poziomu klubu, który nie tylko udostępnia sprzęt treningowy swoim klientom, ale przede wszystkim realizuje formę treningu kontrolowanego i programowanego w oparciu o badania wydolności z zakresu kultury fizycznej, badania siły izometrycznej i dynamicznej oraz szczegółową analizę składu ciała klientów. Profesjonalni trenerzy i wysokiej klasy specjaliści to gwarantowany sukces w poprawie zdrowia, kondycji i sylwetki.  
Maniac Gym cechuje indywidualne podejście i profesjonalna opieka trenersko-dietetyczna.

W ofercie m.in.:

NOWOŚĆ: KARNET MEDYCZNY
Specjalistyczny karnet dla osób ze schorzeniami. Obejmuje on medyczne testy: wydolności, analizę składu ciała, pomiar ciśnienia krwi, konsultację dietetyczną z indywidualnym jadłospisem, programowany trening siłowy i cardio z uwzględnieniem schorzeń.
Dedykowany jest osobom ze schorzeniami typu cukrzyca, nadciśnienie, nadwaga, otyłość, niedożywienie, miażdżyca, osteoporoza, sarkopenia, choroby nerek, problemy kardiologiczne, rehabilitacja czynnościowa, ozdrowieńcy COVID-19.

SIŁOWNIA
3 sale siłowe wyposażone w prawie 100 urządzeń treningowych typu Hoist, Technogym, oraz sprzęt wolny, z najlepszej jakości hantlami i sztangami. Na siłowni do dyspozycji jest instruktor, który służy pomocą oraz instruuje jak należy wykonywać poszczególne ćwiczenia. Każdy nowy Klubowicz lub z 6-miesięczną przerwą w treningach otrzymuje trening wprowadzający z certyfikowanym trenerem personalnym GRATIS.

CARDIO
Nowoczesna i przestronna sala cardio, wyposażona w 60 najnowszej generacji bieżni, eliptyk oraz rowerów poziomych i pionowych, wspomagających odchudzanie i utratę tkanki tłuszczowej. Są to urządzenia firm: Technogym, Frevola, Crossover, Precor. Wszystkie urządzenia mają zamontowane telewizory plazmowe oraz sensory do pomiaru tętna.

KOMPLEKS BASENOWY
Basen, jacuzzi, sauna sucha, sauna mokra, sauna na podczerwień.
Komfortowy basen rekreacyjny o głębokości 1,35m dostosowany jest zarówno do indywidualnego pływania, jak i do zajęć aqua aerobiku prowadzonego przez instruktorkę. Dodatkową atrakcją są urządzenia masujące w postaci dwóch wodospadów oraz sztucznej fali wspomagającej likwidowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. W jacuzzi z ciepłą wodą zamieszczone są dysze masujące. Ponadto w zależności od upodobań można skorzystać z jacuzzi, sauny suchej, mokrej lub na podczerwień.

AQUA AEROBIK
Aqua aerobik to zajęcia grupowe w wodzie, które poprawiają odporność organizmu, przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej i wzmacniają układ oddechowy. Ćwiczenia w wodzie rzeźbią sylwetkę, poprawiając krążenie i kondycję fizyczną. Podczas gimnastyki włączona jest muzyka, której rytm wyznacza tempo ćwiczeń. Polecane jest osobom z nadwagą, otyłością, bólami stawów i kręgosłupa. Aqua aerobik to ćwiczenia bezpieczne i niepowodujące kontuzji.

AEROBIK
W komfortowej sali z dodatkową klimatyzacją i specjalistycznym podłożem amortyzującym odbywają się zajęcia grupowe. W ofercie zajęć prowadzonych przez wykwalifikowane i doświadczone instruktorki mamy: aerobik ujędrniająco-odchudzający, trening wzmacniający, trening obwodowy, zajęcia na płaski brzuch, jogę, salsation, a także formy zajęć specjalistycznych dla osób dojrzałych, starszych, otyłych, z bólami kręgosłupa.

TRENING PERSONALNY
Indywidualny trening z certyfikowanym trenerem personalnym. Trening jest opracowywany na podstawie wykonanej analizy składu ciała, pomiaru wydolności tlenowej i wywiadu z klientem. Trener prowadzi trening w dowolnie wybranych godzinach, monitoruje efekty, motywuje. W ofercie posiadamy specjalne medyczne treningi personalne.

DIETETYK
W ofercie są konsultacje dietetyczne podstawowe, z jadłospisem i specjalistyczne dla osób ze schorzeniami, w oparciu o medyczną analizę składu ciała i wywiad żywieniowy.

SQUASH
Specjalistyczna, klimatyzowana sala do gry w squash. Na miejscu można wypożyczyć lub zakupić rakiety oraz piłki do gry. Dynamiczna gra w squash doskonale rozwija siłę, szybkość, refleks i kondycję. Squash jest idealną alternatywną formą aktywności dla osób grających w tenisa. Graj w squasha i trać zbędne kilogramy! Gwarantujemy, że nie tylko poprawisz sylwetkę, ale także kondycję i samopoczucie.

KADRA TRENERSKA
Klienci znajdują się pod opieką wysoce wykwalifikowanej kadry instruktorskiej na czele z dr Joanną Leszczyńską (Zapolską), pracownikiem Zakładu Dietetyki i Żywienia Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, wielokrotną Mistrzynią Polski w gimnastyce sportowej i wicemistrzynią świata w fitness. Trenerzy i instruktorzy z wieloletnim stażem i doświadczeniem zagranicznym oraz szkoleniami i dyplomami PZKFiTS i IFBB, oraz dietetyk dr Joanna Smarkusz-Zarzecka - wykładowca Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

CZĘŚĆ WYPOCZYNKOWO-BAROWA
Po treningu można posiedzieć w wygodnych kanapach, odpocząć i się zrelaksować. W shakeomacie można zakupić ulubiony shake białkowy, czy też drinki z różnych suplementów (m.in. energy shot, l-karnityna czy BCAA). W sprzedaży są dietetyczne batony zastępujące pełnowartościowy posiłek, woda, napoje izotoniczne. W ofercie jest również kilka odmian kawy oraz herbaty, którą można wypić podczas mile spędzonego czasu w gronie aktywnych znajomych.

Fitness Klub Maniac Gym
Fitness Klub Maniac Gym
Fitness Klub Maniac Gym
Fitness Klub Maniac Gym
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

1796 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39