Gaia Sp. z o.o. Producent Bielizny

ul. Elewatorska 29
15-620 Białystok

tel. 85 664 23 07
fax. 85 664 23 06
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 41389

Firma GAIA powstała w 1998 roku. W czasie swego funkcjonowania zdołaliśmy zdobyć uznanie klientek zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Jest to zasługa szczególnej troski o oryginalność i atrakcyjność wzornictwa, dobrą konstrukcję wyrobów, szeroki ich asortyment, a przede wszystkim dbałość o wysoką jakość oferowanej bielizny.

Modele powstają w firmowym Studiu Projektowym, gdzie proces projektowania wspomagany jest specjalnym systemem projektowania bazującym na najnowszej klasy programach komputerowych. System ten, który udoskonala projektowanie, posiadamy jako jedna z nielicznych firm gorseciarskich w Polsce. Produkcją zajmuje się wykwalifikowana załoga. Nad całością funkcjonowania firmy czuwa zespół profesjonalistów.

Nasze wyroby tworzymy w oparciu o surowce uznanych w świecie producentów m. in. z Włoch, Francji, Hiszpanii oraz przy wykorzystaniu najnowszych technologii, maszyn i urządzeń.

W szczególności kobiety o dużych biustach mogą być usatysfakcjonowane ofertą naszej firmy - mogą one bowiem zaopatrzyć się w ładną i seksowna bieliznę w odpowiednim dla nich rozmiarze.

W 2004 roku nasze dotychczasowe dokonania zostały zwieńczone przyznaniem certyfikatu systemu zarządzania jakością opartego o normę PN EN ISO 9001:2001.

Firma GAIA od początku swego istnienia stawia na promocję swoich wyrobów poprzez udział w targach, reklamę w prasie, katalogi firmowe, prezentacje w miejscach sprzedaży bielizny, szkolenia, estetykę opakowań.

Dystrybucja naszych wyrobów odbywa się w oparciu o współpracę z hurtowniami na terenie całej Polski oraz partnerami zagranicznymi.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy GAIA www.gaia.com.pl oraz o kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi.

Gaia Sp. z o.o. Producent Bielizny
Gaia Sp. z o.o. Producent Bielizny
Gaia Sp. z o.o. Producent Bielizny
Gaia Sp. z o.o. Producent Bielizny
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

1092 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39