Hotel Leśny

Al. Jana Pawła II 77
15-703 Białystok

tel. Recepcja tel: 502 456 300
Restauracja tel: 661 619 415
Czynne: PN - NIEDZ: 6.30 - 22.00
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 203665

HOTEL
Hotel Leśny ***, to wyjątkowe miejsce zlokalizowane w otoczeniu leśnej przyrody, które zapewni wytchnienie od zgiełku miasta i relaks w otulinie zieleni. Do dyspozycji Gości oddajemy 50 klimatyzowanych pokoi. Zaletą Hotelu jest duży, bezpłatny parking i położenie przy jednym z głównych węzłów drogowych miasta w bliskiej odległości od S8.

RESTAURACJA
Skosztuj przygotowanych z najwyższą starannością specjałów kuchni polskiej i europejskiej serwowanych w restauracji. Szczególne miejsce w naszym menu zajmują dania regionalne, które zabiorą Państwa w kulinarną podróż po magicznych smakach Podlasia.

UROCZYSTOŚCI
Nasz zespół tworzy idealne miejsce do organizacji przyjęć i uroczystości rodzinnych: wesel, chrzcin, komunii i przyjęć okolicznościowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy elegancką, klimatyzowaną salę restauracyjną na 120 osób oraz 4 mniejsze, kameralne sale. Nasza oferta gastronomiczna jest dostosowana do potrzeb każdego z gości, nasza kuchnia smacznie podkreśli każde wydarzenie, a obsługa zadba o najmniejszy szczegół.

SZKOLENIA
Trzygwiazdkowy Hotel Leśny to doskonały wybór dla biznesu i idealne miejsce na organizację szkolenia, konferencji czy spotkania biznesowego. Oferujemy 4 sale o różnych wielkościach, z kompleksowym wyposażeniem. Oprócz przerw kawowych proponujemy smaczny lunch w przerwie wydarzenia, a na zakończenie elegancją kolację.

CATERING
Impreza okolicznościowa w domu? Przyjęcie w pracy? Z przyjemnością zajmiemy się kulinarną oprawą takich wydarzeń. Oferujemy opcję cateringu z dostawą lub z odbiorem osobistym. Zapewniamy, że nasz catering będzie tak samo smaczny i świeży jak ten w restauracji.

Hotel Leśny
Hotel Leśny
Hotel Leśny
Hotel Leśny
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

1092 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39