Hotel Traugutta3

ul. Romualda Traugutta 3
15-145 Białystok

tel. 85 677 73 33, 790 414 333
Czynne: Całą dobę
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 62916

HOTEL BUTIKOWY

Hotel Traugutta3 to 25 indywidualnie zaprojektowanych pokoi w siedmiu kategoriach. Najmniejszy detal wyposażenia nadaje im wyjątkowego charakteru, który zachwyca i zapewnia Gościom atmosferę. Przestronne wnętrza, przyjemne tkaniny, wygodne łózka oraz ciche otoczenie gwarantują idealne warunki do pracy i wypoczynku.

SZKOLENIA I KONFERENCJE

Obiekt dysponuje nowocześnie wyposażonymi salami z dostępem do światła dziennego, o łącznej powierzchni ponad 450m. Na Gości czeka parking naziemny i podziemny. Dopełnieniem każdego spotkania są energetyczne przerwy kawowe oraz lunche w Restauracji Regiment.

RESTAURACJA REGIMENT

Kameralna atmosfera i doświadczony personel Restauracji Regiment zapewniają doskonałą przestrzeń do nawiązywania relacji biznesowych. Wyjątkowości temu miejscu nadaje jego historia, stylowy wystrój, urzekający klimat, a przede wszystkim wyjątkowy smak starannie wykonanych dań. Organizowane są tu śniadania, lunche oraz obiady biznesowe, uroczystości rodzinne.

CATERING

Zbliża się Jubileusz Twojej firmy? Planujesz prestiżowe wydarzenie dla Kontrahentów? A może przyjęcie dla rodziny i przyjaciół? Szeroka oferta cateringowa Traugutta3 zapewni kompleksową organizację zaplanowanego wydarzenia w Twoim domu, siedzibie Twojej firmy lub każdym innym miejscu w Polsce, które wybierzesz.

PREZENT IDEALNY

Hotel Traugutta3 proponuje trzy rodzaje voucherów prezentowych do zrealizowania: na pobyt, do strefy relaksu oraz do Restauracji Regiment. To idealny pomysł na prezent dla współpracowników oraz kontrahentów biznesowych, których chcemy wyróżnić i docenić.

Hotel Traugutta3
u. Romualda Traugutta 3
15-145 Białystok
tel. recepcja: 85 6777 333
tel. marketing: 790 414 333
recepcja@hoteltraugutta3.pl
marketing@hoteltraugutta3.pl
www.hoteltraugutta3.pl

Hotel Traugutta3
Hotel Traugutta3
Hotel Traugutta3
Hotel Traugutta3
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
689 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39