Šilainė Recreation & Leisure

Oszkinie 41
16-515 Puńsk

tel. 609 438 671
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 1566

Ośrodek Šilainė
Usytuowany jest pośród malowniczych krajobrazów przepięknej Suwalszczyzny, nad urokliwym jeziorem Sejwy, w otoczeniu terenów leśnych. To wszystko zapewnia naszym Gościom idealne warunki wypoczynku blisko natury.

Zakwaterowanie
Proponujemy noclegi w drewnianym, stylowym domu lub budynku murowanym, przygotowanym na potrzeby rodzin z dziećmi lub większych grup. Zachęcamy do skorzystania z pola campingowego, namiotowego lub domku holenderskiego. Wybór należy do naszych Gości.

  • Zabytkowy dom drewniany, z wyjątkowym klimatem, posiada 5 komfortowych pokoi 2–4-os. Dla grup 12–16-os. istnieje możliwość wynajęcia domu na wyłączność.
  • Budynek murowany­ – 12 wygodnych pokoi 2-4-os. Doskonały wybór dla grup zorganizowanych lub rodzin z dziećmi.
  • Każdy pokój ma własną łazienkę, lodówkę, TV oraz Wi-Fi.

Atrakcje
Ośrodek wypoczynkowy Šilainė posiada wyjątkowo bogatą i różnorodną ofertę rekreacyjną, z ogromną ilością atrakcji i propozycji aktywnego wypoczynku, m.in.: plac zabaw, saunę, sprzęt wodny, przejażdżki konne i bryczką, balię wodną z jacuzzi, własne muzeum i wiele innych.

Kulinaria
Dużym atutem Ośrodka Šilainė jest regionalna kuchnia litewska, ceniona w całej Polsce za swoje wyjątkowe walory smakowe. Domowe wędliny, czenaki, cepeliny, chłodnik, prawdziwy ser domowy – to tylko mała część tego, czym raczymy przyjezdnych.

Dla firm
Ośrodek Šilainė to idealne miejsce na wyjazdy firmowe. Kilka sal do wyboru i mnóstwo propozycji na spotkania integracyjne sprawiają, że to właśnie u nas warto zorganizować szkolenia czy konferencje. A to wszystko w bliskim otoczeniu natury.

  • Dowolne ustawienia sali, projektor, flipchart, bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Dla grup
Zapewniamy możliwość noclegu grupom autokarowym (60-osobowym) w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych z łazienkami, TV i WiFi. Dysponujemy dużym parkingiem, odpowiednim dla autokarów wycieczkowych. Serwujemy obiadokolacje regionalne i pożywne śniadania (ew. suchy prowiant).

  • Zapraszamy na noclegi po drodze na Litwę (12 km od trasy Via Baltica, tuż przy granicy polsko-litewskiej) oraz na kilkudniowe pobyty.

Eventy i przyjęcia
Proponujemy wynajem przestronnej, klimatyzowanej hali namiotowej – z drewnianym parkietem, stolikami i krzesłami – na zorganizowanie wyjątkowych eventów lub imprez:

  • 600 metrów powierzchni (40 x 15 m),
  • 400 osób w układzie konferencyjnym,
  • 150 km od Białegostoku.

Otoczenie
Usytuowana nieopodal naszego Ośrodka Osada Jaćwiesko-Pruska, gdzie odtworzono dawny drewniany gród i miejsce kultu, pozwala na odnalezienie jeszcze dawniejszych śladów wyjątkowej historii tego miejsca.

Zapraszamy!

Šilainė Recreation & Leisure
Šilainė Recreation & Leisure
Šilainė Recreation & Leisure
Šilainė Recreation & Leisure
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
537 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39