» wszystkie informacje

O portalu

Wydawcą Portalu Miejskiego www.BialystokOnline.pl jest firma

BiałystokOnline Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku
ul. Sienkiewicza 49 lok. 311
15-002 Białystok
wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Przedsiębiorców
przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy
pod numerem KRS: 00010043038
NIP: 5423459501


Portal Miejski www.BialystokOnline.pl jest najdłużej działającym serwisem komercyjnym skierowanym do mieszkańców i firm z Białegostoku. Działamy od września 2001 roku.

Portal Miejski BiałystokOnline to największe zasoby w Internecie dla miasta Białegostoku. Znajdują się tu aktualne wiadomości codziennie przygotowywane przez redakcję BiałystokOnline, aktualny wykaz wydarzeń i imprez z Białegostoku i okolic, rozkłady jazdy komunikacji miejskiej, PKP, konkursy i wiele innych informacji niezbędnych mieszkańcom Białegostoku.

Jedną z ważniejszych części Portalu jest Katalog Firm i Instytucji. Zawiera on najbardziej aktualną (aktualizowaną codziennie) bazę danych firm i instytucji z Białegostoku. Każdy obiekt jest zakwalifikowany do odpowiednich kategorii. Znalezienie firmy jest możliwe na trzy sposoby: poprzez przeglądanie kategorii Katalogu, wyszukiwarkę (m.in. wg nazwy, adresu bądź słów kluczowych) oraz na planie miasta. Istnieje tu także opcja samodzielnego informowania o zmianach danych teleadresowych firmy, likwidacji firmy czy o powstaniu nowej firmy.

Inny, równie ważny dział Portalu, to na bieżąco aktualizowana baza imprez i wydarzeń. Nasi użytkownicy w każdej chwili mogą sprawdzić jakie imprezy i wydarzenia odbywają się aktualnie w Białymstoku. Odpowiedni system sortuje wydarzenia według daty oraz dodatkowo według kategorii.

100% aktualność prezentowanych wydarzeń jest niewątpliwie podstawowym atutem Portalu Miejskiego BiałystokOnline. Każdej nocy kasujemy wszystkie nieaktualne imprezy. W zakresie prezentacji aktualnych wydarzeń współpracują z nami m.in. wszystkie białostockie kina, teatry, galerie, muzea, Białostocki Ośrodek Kultury, Opera i Filharmonia Podlaska, restauracje, puby, kluby i inne lokale.

Dużą atrakcją serwisu są także konkursy. Odpowiadając przez Internet na zadane pytanie można wygrać: bilety do kina, teatru, na koncerty, czy też ciekawe gadżety. Konkursy te cieszą się dużym powodzeniem.

Portal Miejski www.BialystokOnline.pl stara się aktywnie uczestniczyć w imprezach odbywających się w Białymstoku. Najciekawsze z nich obejmujemy patronatem medialnym.

Według danych Google Analytics odbiorcami portalu są głównie osoby w wieku 25-44 lata. 53% z nich to mężczyźni, 47% - kobiety. Najczęściej zaglądają do nas w celu przeczytania bieżących wiadomości, sprawdzenia rozkładu jazdy autobusów i pociągów, repertuaru kin i teatrów, imprez w białostockich lokalach i innych imprez w Białymstoku oraz w poszukiwaniu lokalnych firm.


Historia życia portalu:
3.09.2001 - uruchomienie BiałystokOnline.pl
wrzesień 2001 - uruchomienie Katalogu Lokali
październik 2001 - uruchomienie Katalogu Szkół
listopad 2001 - pierwszy konkurs z nagrodami
listopad 2001 - uruchomienie pierwszej wersji Katalogu Sklepów i Usług
styczeń 2002 - uruchomienie działów Ogłoszenia Drobne i Życzenia, pozdrowienia
sierpień 2002 - uruchomienie pełnego Katalogu Firm i Instytucji
wrzesień 2002 - pierwsza impreza nad którą objęliśmy patronat medialny
kwiecień 2003 - uruchomienie działu Wiadomości zawierającego m.in. artykuły z lokalnych gazet
lipiec 2003 - uruchomienie działu Fotoreportaże
wrzesień 2006 - uruchomienie własnej redakcjiZapytania ofertowe
Zapytanie ofertowe 1/03/2024/BONLINE z dnia 26.03.2024

1263 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39