Iwa Salon fryzjerski

ul. Starobojarska 10 lok. 43
15-073 Białystok

tel. 85 732 35 27
Czynne: PN - PT: 10.00 - 18.00, SOB: 9.30 - 14.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 60638

ZMIANA ADRESU 1 PAŹDZIERNIKA UL. STAROBOJARSKA 10 LOK. 43

www.facebook.pl/fryzjeriwa

Oferuję profesjonalne usługi fryzjerskie:

 • fryzury ślubne i wieczorowe,
 • cięcie tradycyjne,
 • cięcie nożem chińskim - metoda cieniowania włosów nadająca im wyjątkową puszystość,
 • farbowanie,
 • cięcie nożem chińskim na gorąco - zamykanie łusek włosa,
 • zabiegi pielęgnacyjne,
 • przedłużanie włosów metodą Micro Rings Hair Extension,
 • rekonstrukcje włosów,
 • zabieg keratynowy,
 • cauteryzację włosów,
 • porady, zabiegi przeciw wypadaniu włosów,
 • współpraca z wizażystą, zmiana image'u,
 • balejaż,
 • ombre,
 • sombre,
 • farbowanie na kole.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące przedłużania włosów.

Co to za metoda?
Oferuję profesjonalne usługi przedłużania i zagęszczania włosów EUROPEJSKIMI WŁOSAMI NATURALNYMI nowoczesną i bezpieczną metodą MICRO RINGS HAIR EXTENSION. Polega ona na doczepianiu pasemek do Twoich naturalnych włosów przez niewielkie i niewidoczne aluminiowe obrączki dopasowane kolorem do koloru włosów.

Jakie ma zalety?
Główną zaletą tej metody jest to, że twoje włosy nie są poddawane działaniu temperatury ani środków chemicznych, które to czynniki mogą mieć negatywny wpływ na strukturę włosa. Kolejnym atutem jest to, że metoda MICRO RINGS pozwala na zapewnienie długotrwałego efektu przedłużenia, ponieważ gdy pojawia się odrost przedłużone pasemka wraz z obrączkami można podciągnąć i nosić przez kolejne miesiące!

Jaki efekt można osiągnąć?
Standardowo używana długość włosów to 50 cm, co pozwala osiągnąć efekt włosów sięgających pasa. Na specjalne zamówienie możliwe jest przedłużenie włosami o długości nawet do 70 cm, również włosami kręconymi o różnym stopniu skrętu w zależności od potrzeb.

PASEMKA I BALEYAGE za pomocą przedłużania?
Aby uniknąć tradycyjnych, chemicznych zabiegów koloryzacji włosów do osiągnięcia efektu pasemek można wykorzystać metodę MICRORINGS HAIR EXTENSION, co daje podwójny efekt: zwiększenie objętości Twojej fryzury oraz bajeczne pasemka we wszystkich kolorach naturalnych włosów, jak również w tęczowych kolorach (różowy, fioletowy, błękitny, zielony, pomarańczowy itp.) na specjalne okazje.

Co można robić z przedłużonymi włosami?
Przedłużone włosy można modelować, kręcić lokówką, na wałki, termoloki, papiloty, prostować, suszyć suszarką, upinać w fantazyjne fryzury... Możesz je traktować, jak własne, przecież są prawdziwe i naturalne! Tylko Ty decydujesz, jaką będziesz miała dziś fryzurę.

Jakich używam produktów?
Wszystkie używane przeze mnie produkty są najwyższej jakości, co daje gwarancję satysfakcji. Wraz ze stosowaniem się do zaleceń pielęgnacyjnych zapewnia to długotrwały efekt i zadowolenie.

Jak długo można nosić przedłużone włosy?
Podstawowe czynniki, od których to zależy, to: jakość użytych do przedłużenia włosów oraz ich pielęgnacja. Do przedłużania używam tylko najwyższej jakości włosów europejskich, o formule "nie plątania się", która dodatkowo zwiększa ich żywotność. W zakładce "pielęgnacja" znajdziecie Panie wszystkie informacje na temat pielęgnacji włosów. Wskazówki te pomogą utrzymać włosy w dobrej kondycji. Jeżeli włosy są zadbane, można je nosić do czasu, gdy odrost nie będzie przeszkadzał, a włosy nie zaczną się plątać u nasady głowy czyli ok. 2-óch miesięcy. Po tym czasie radzę włosy zdjąć, "odświeżyć" pasemka, po czym można je założyć ponownie i nosić dalej!

Jakie jest ryzyko?
Klientki często skarżą się, że już nie chcą mieć innych włosów niż przedłużane! :)

Ile trwa zakładnanie włosów?
Trwa około 4-ech godzin. Jest to zabieg całkowicie bezbolesny i czysty. Po przedłużeniu włosy są cieniowane i modelowane, aby osiągnąć ostateczny efekt jak najbardziej naturalny i dopasowany do Twoich własnych włosów.

Czy to zaszkodzi moim włosom?
Zdecydowanie Nie! W tym przedziale cenowym metoda micro rings jest najbardziej przyjazna włosom. Zarówno jeśli chodzi o bezpieczeństwo, komfort noszenia, praktyczność, jak i trwałość efektu! Własne włosy nie są traktowane środkami chemicznymi ani temperaturą. W przypadkach, gdy włosy są cienkie i delikatne, zalecam zagęszczanie, które wykonuję cieńszymi pasemkami oraz mniejszymi obrączkami, dzięki czemu włosy są obciążone w minimalnym stopniu. Włosy przedłużone metodą micro rings można zdjąć w każdej chwili bez używania środków chemicznych, szybko i bezboleśnie, bez uszkodzenia własnych włosów.

Słyszałam, że po zdjęciu przedłużanych własne włosy wypadają?
Każdego dnia człowiek traci nawet do 100 włosów. Jednocześnie wyrastają nowe włosy. To proces całkowicie naturalny, jednak praktycznie niezauważalny. Przy noszeniu przedłużanych włosów własne włosy nie mają jak wypaść, gdyż są przytrzymywane przez łączenia. Dopiero po zdjęciu łączeń, włosy które już wypadły, mają ujście. Jeżeli nosimy włosy średnio 60 dni to rachunek jest prosty: 60 dni X kilkadziesiąt włosów każdego dnia i stąd wrażenie, że włosy wypadły w niepokojącej ilości.

Jaki jest czas oczekiwania na założenie włosów?
Włosy mogę przedłużyć 3-4 dni po konsultacji, jest to czas wystarczający na dobranie odpowiednich kolorów i długości włosów spośród ogromnej palety dostępnych możliwości. Po podjęciu decyzji o przedłużeniu włosów i umówieniu się na konkretny termin należy złożyć zaliczkę w wysokości do 20% ceny usługi.

Czy mam gwarancję na wykonaną usługę?
Zajmuję się profesjonalnym przedłużaniem włosów od wielu lat. Staram się, aby oferowane przeze mnie usługi były na stale wysokim poziomie. Zajęcie to jest nie tylko moją pracą, ale również hobby, które daje mi satysfakcję. Jestem świadoma zaufania i nadziei, jakie pokładają Państwo w zabiegu, jakim jest przedłużanie włosów. Jestem przekonana, że dzięki doświadczeniu i pasji, jaką jest dla mnie przedłużanie i stylizacja włosów, sprostam Państwa oczekiwaniom.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszam do salonu

Mistrz fryzjerski
Iwona Baranowska

Iwa Salon fryzjerski
Iwa Salon fryzjerski
Iwa Salon fryzjerski
Iwa Salon fryzjerski
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1457 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39