Karton Studio

al. 1000-lecia Państwa Polskiego 2 lok. 8
15-111 Białystok

tel. 881 210 738
Czynne: PN: 12.00 - 18.00, WT - CZW: 10.00 - 18.00, PT: 10.00 - 20.00, SOB: 10.00 - 15.00
Ilość wyświetleń: 1895

Jesteśmy profesjonalną szkołą artystyczną, od ponad 10 lat specjalizującą się w prowadzeniu kursów dla kandydatów na Akademie Sztuk Pięknych, Wydziały Architektury, Architektury Wnętrz i Grafiki na Politechnikach oraz do Liceów Plastycznych. Przygotowujemy także na kierunki artystyczne uczelni wyższych na terenie całej Europy.
 
Posiadamy niemal stuprocentową zdawalność - nasi uczniowie studiują na uczelniach w całej Polsce, każdego roku zajmując wiodące pozycje na listach rankingowych - pierwsze dziesiątki na Wydziałach ASP i Architektury.
 
Oferujemy kompleksową pomoc w przygotowaniu na studia - od wsparcia w wyborze kierunku, przez stworzenie portfolia artystycznego, zdanie egzaminów z uzdolnień plastycznych na wysokim poziomie, po pomyślne przejście rozmów kwalifikacyjnych. Mamy odpowiedź na Twój każdy problem.
 
Nasze kursy trwają przez cały rok - możesz dołączyć w dowolnym momencie, niezależnie od posiadanego doświadczenia - uczymy od podstaw i pracujemy indywidualnie, to znaczy, że zakres kursu, poruszane tematy oraz tempo pracy dopasujemy do Ciebie.

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty - to Wy decydujecie o dniach, ilości spotkań w tygodniu oraz ilości godzin spędzonych w studio - chodzicie kiedy chcecie, pełna dowolność, bez konieczności ustalania stałego harmonogramu.

Działamy w systemie bardzo spersonalizowanym - z każdym z Was pracujemy indywidualnie, zajmując się dokładnie tym, czego potrzebujecie po wybraniu określonej ścieżki, z instruktorem stale obecnym i czuwającym nad każdym etapem pracy. W ramach opłaty miesięcznej zyskujecie dostęp do nielimitowanej ilości lekcji oraz wszystkich prowadzonych przez nas wykładów (z perspektywy, kompozycji, anatomii, historii sztuki, digitalu) oraz warsztatów specjalnych, w tym zajęć z rysowania modela na żywo, plenerów artystycznych oraz wspólnych wyjść do muzeów i galerii sztuki.  

Prowadzimy także zajęcia hobbystyczne dla młodzieży i dorosłych oraz warsztaty plastyczne dla dzieci „Kartonik" (wtorki, środy, czwartki 18:00-20:00).

Nasza szkoła to inspirująca, przestronna oraz w pełni wyposażona, profesjonalna przestrzeń artystyczna, połączona z salą teatralną. Mieścimy się na terenie industrialnej zabudowy Białostockich Zakładów Graficznych przy Alei 1000-lecia Państwa Polskiego 2.   

Zajęcia prowadzi młoda i otwarta kadra dyplomowanych Architektów, Grafików oraz studentów Architektury i kierunków artystycznych Akademii Sztuk Pięknych. Mamy doświadczenie. Zaopiekujemy się Tobą najlepiej :)

Obecnie prowadzimy zapisy na przyspieszone kursy do egzaminów oraz wakacyjne warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zapraszamy do kontaktu.

Dołącz do nas już teraz i wspólnie z nami rozwijaj swoje pasje!

Karton Studio
Karton Studio
Karton Studio
Karton Studio
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
696 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39