Kolenda Parkiety

ul. Nasturcjowa 22
15-594 Białystok

tel. 604 334 779
Czynne: Umawianie telefoniczne
Ilość wyświetleń: 23325

Firma istnieje od 1983 roku. Jej założycielem jest Jan Kolenda, który w 1987 roku uzyskał tytuł Mistrza w rzemiośle posadzkarskim. Początkowo firma działała pod nazwą "Zakład Posadzkarsko - Cykliniarski". Z biegiem czasu nazwisko jej właściciela zyskało renomę wśród klientów, kojarząc się z układaniem podłóg drewnianych. Obecnie firma funkcjonuje pod nazwą KOLENDA-PARKIETY.

Wykonujemy usługi w zakresie układania parkietu, desek, mozaiki, paneli podłogowych.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama wzorów, zarówno tradycyjnych i stylowych, jak również tych najbardziej oryginalnych. Podejmujemy się wykonywania zleceń z wszelkich rodzajów drewna. Pracujemy maszynami najwyższej jakości m.in. firmy Lagler - lidera w dziedzinie obróbki drewna.

Realizujemy zamówienia zarówno w prywatnych mieszkaniach, domach jednorodzinnych jak również w obiektach użyteczności publicznej. Do najbardziej prestiżowych inwestycji, które zrealizowaliśmy możemy zaliczyć kompleksowe wykonanie podłóg drewnianych sali koncertowej, jak również kameralnej "Filharmonii Białostockiej", sale Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego przy ul. Sienkiewicza w Białymstoku, w zabytkowym dworku w Tykocinie, w hotelu "Branicki" w Białymstoku przy ulicy Zamenhoffa oraz w zabytkowej kamiennicy w Krakowie. 

Nasze ponad 30-letnie doświadczenie łączymy z najnowszymi technologiami wiodących firm w dziedzinie obróbki i konserwacji podłóg. Zlecając prace naszej Firmie, macie Państwo gwarancję wysokiej jakości wykonanej usługi, a przede wszystkim satysfakcję posiadania ładnej podłogi drewnianej.

kontakt@kolendaparkiety.pl

Kolenda Parkiety
Kolenda Parkiety
Kolenda Parkiety
Kolenda Parkiety
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

758 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39