Konrys Rent A Car - wypożyczalnia samochodów

ul. Zwycięstwa 8F
15-703 Białystok

tel. 512 256 005
Czynne: PN - PT: 7.00 - 18.00, SOB: 7.00 - 15.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 69630

KONRYS to firma z wieloletnim doświadczeniem w motoryzacji, doskonale znająca potrzeby Klientów i wyróżniająca się profesjonalnym podejściem do każdego auta. Wynika to z pasji do samochodów i dążenia do perfekcji w świadczeniu usług w dziedzinie motoryzacji.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, firma świadczy usługi jako wypożyczalnia samochodów w Białymstoku. Poza doskonale przygotowanymi do jazdy autami, swoim Klientom oferuje także wysoki poziom obsługi, niskie ceny oraz zróżnicowaną ofertę, dzięki czemu każdy może wybrać samochód odpowiadający jego wymaganiom.

Wypożyczalnia samochodów osobowych

Wypożyczalnia samochodów KONRYS oferuje przede wszystkim szeroką gamę aut osobowych marki Fiat. Są wśród nich modele należące do różnych segmentów, od klasy A poprzez C i D, do modeli typu SUV oraz Crossover, na 8-osobowych busach kończąc. Dzięki tak bogatej ofercie aut na wynajem, Klient w zależności od potrzeb ma możliwość podróżować tanio i wygodnie lub też w bardziej komfortowych warunkach. Samochody typu SUV i Crossover mogą natomiast dostarczyć dodatkowych wrażeń dla bardziej wymagających kierowców. Wszystkie wynajmowane auta wyróżniają się bogatym wyposażeniem, są komfortowe i niezawodne. Dodatkowo wypożyczalnia oferuje także możliwość doposażenia aut w nawigację samochodową lub fotelik dla dziecka. 

Wynajem aut dostawczych

W ofercie wypożyczalni znajdują się także samochody dostawcze. Są to przede wszystkim auta Fiat Ducato w różnych wersjach silnikowych oraz o różnej ładowności. Oferowane na wynajem auta pozwalają na transport ładunku do 1440 kg. Samochody są przy tym w pełni wyposażone i przeznaczone do celów użytkowych doskonale spełniają swoją rolę.

Auta zastępcze z OC sprawcy

Wypożyczalnia samochodów KONRYS oferuje także auta zastępcze, których koszt może zostać pokryty z OC sprawcy. Jeśli uszkodzenia pojazdu zostały spowodowane z winy innego kierowcy, to ubezpieczyciel pokrywa koszty wynajmu samochodu zastępczego. Poszkodowany ma więc prawo do wynajęcia samochodu od dnia szkody do czasu odebrania naprawionego auta z warsztatu lub zakupu nowego, jeśli stary nie nadaje się do naprawy.

Zapraszamy!

W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1166 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39