Księgarnia Internetowa - Selkar.pl

ul. Waryńskiego 26
15-461 Białystok

tel. 533 162 600
Czynne: PN - PT: 9.00 - 15.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 86012

Księgarnia internetowa selkar.pl to jedna z najstarszych i najtańszych księgarni w Białymstoku. Na przejrzystej i funkcjonalnej stronie internetowej naszego sklepu znajduje się ponad 150 tysięcy produktów. Oferujemy duży wybór książek, podręczników szkolnych i akademickich, a także artykułów papierniczych, gier planszowych i zabawek.

Nasi Klienci są dla nas najważniejsi, dlatego w codziennej pracy stawiamy na profesjonalną i pełną życzliwości obsługę, a także ekspresową realizację zamówień. Dotychczas zrealizowaliśmy ich niemal milion, a 98% Klientów poleca naszą księgarnię! Niezmiennie od lat kierujemy się miłością do książek. Oprócz tego, że zajmujemy się ich sprzedażą, to także uwielbiamy je czytać.

Posiadamy szeroką ofertę wydawniczą, konkurencyjne ceny i atrakcyjne promocje. Nasi stali klienci mogą też liczyć na rozbudowany program lojalnościowy, dzięki któremu gromadzą punkty i wymieniają je na dowolnie wybrane książki. Dajemy im również możliwość dodawania na naszą stronę autorskich recenzji.

Chętnie wspieramy różnego rodzaju akcje czytelnicze, a także instytucje i koła studenckie. Wszystkie nasze działania są ukierunkowane na promowanie czytelnictwa i kultury czytania. Fundujemy nagrody w konkursach, wspieramy zacne inicjatywy, przekazujemy książki na licytacje charytatywne.

Jesteśmy zgranym i wykwalifikowanym zespołem z ogromnym sercem do książek i ludzi. Zawsze mamy na uwadze dobry wizerunek firmy i sumiennie wykonujemy nasze obowiązki. Zależy nam na budowaniu przyjaznej marki, dlatego kładziemy szczególny nacisk na stały kontakt z klientem i zawsze służymy profesjonalną pomocą.

Zapraszamy:
Księgarnia internetowa selkar.pl
https://selkar.pl
FB: https://www.facebook.com/selkar
IG: https://www.instagram.com/selkarpl
TikTok: https://www.tiktok.com/@selkar.pl

Księgarnia Internetowa - Selkar.pl
Księgarnia Internetowa - Selkar.pl
Księgarnia Internetowa - Selkar.pl
Księgarnia Internetowa - Selkar.pl
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1134 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39