Lege Artis - Poradnie Specjalistyczne i Rehabilitacja

ul. Młynowa 17
15-404 Białystok

tel. 85 654 54 54, 85 674 66 00
Czynne: PN - CZW: 8.00 - 19.00, PT: 8.00 - 18.00
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 73979

Świadczymy bezpłatne usługi na podstawie Umowy z NFZ w ramach Lege Artis - Poradnie Specjalistyczne i Rehabilitacja

Specjalistyczna poradnia alergologiczna
Zespół Poradni przeprowadza kompleksową diagnostykę chorób alergicznych takich jak: astma, alergiczny nieżyt nosa i spojówek oraz alergicznych chorób skóry np.: atopowego zapalenia skóry, pokrzywek i innych, u dzieci powyżej 5 roku życia i dorosłych. W diagnostyce stosujemy między innymi testy skórne, płatkowe, spirometrię. Oferujemy leczenie zgodnie z najnowszymi standardami np.: odczulanie.

Specjalistyczna poradnia diabetologiczna
Poradnia Diabetologiczna zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów z cukrzycą, zaburzeniami metabolizmu węglowodanów oraz otyłością. Wykonuje badania i prowadzi edukację pacjentów w zakresie: obsługi glukometrów, nauki techniki podawania insuliny oraz miejsc jej podawania, zakładanie osobistych pomp insulinowych i nauka ich obsługi, szkolenie z podstawowych zasad żywienia i wymienników węglowodanowych, diety, umiejętności samokontroli, postępowania w czasie dodatkowej choroby, hipoglikemii i hiperglikemii - ich objawów, przyczyn, postępowania. Poradnia zajmuje się określaniem wskaźnika BMI, podawaniem insuliny oraz pomiarem RR, masy ciała, wzrostu. Poradnia prowadzi opiekę nad kobietami z cukrzycą ciężarnych.

Specjalistyczna poradnia endokrynologiczna

Specjalistyczna poradnia okulistyczna
Ocena wad refrakcji i ich korekcja - dobór okularów.
Badanie i leczenie schorzeń narządu wzroku.
Kwalifikacja i kierowanie do leczenia operacyjnego schorzeń narządu wzroku.

Specjalistyczna poradnia neurologiczna
Poradnia Neurologiczna zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi tj. bóle i zawroty głowy, padaczka, otępienia, zespoły bólowe kręgosłupa w przebiegu dyskopatii i zmian zwyrodnieniowych, choroby naczyniowe naczyń mózgowych , choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane i inne…

Na miejscu wykonywane są badania USG Doppler tętnic szyjnych i kręgowych.

Poradnia Zdrowia Psychicznego
Poradnia Zdrowia Psychicznego realizuje porady lekarskie psychiatryczne i psychologiczne na miejscu oraz w domu chorego. Ponadto prowadzi wszelkie formy psychoterapii - grupową, małżeńską, indywidualną, systemową, psychodramę, terapię anoreksji, itd. Personel obu poradni stanowią psychiatrzy, psychologowie, psychoterapeuci i pielęgniarki - posiadający wysokie kwalifikacje w postaci certyfikatów psychoterapeuty, specjalizacji w zakresie psychologii klinicznej, psychiatrii oraz wieloletnie doświadczenie w klinicznej pracy psychoterapeutycznej i psychiatrycznej.

Zatrudniony w Poradni Zdrowia Psychicznego personel - psychiatrzy, psychologowie, psychoterapeuci i pielęgniarki - posiada wysokie kwalifikacje w postaci certyfikatów psychoterapeuty, specjalizacji w zakresie psychologii klinicznej, psychiatrii, itp...oraz wieloletnie doświadczenie w klinicznej pracy psychoterapeutycznej i psychiatrycznej. Poradnia realizuje poza poradami psychiatrycznymi i psychologicznymi, wszelkie formy psychoterapii- grupową, małżeńską, indywidualną, systemową, psychodramę, terapię anoreksji, itd..

Pracownia elektroencefalografii (EEG)

Ponadto w ramach LEGE ARTIS - Poradni Specjalistycznych i Rehabilitacji funkcjonują:

Poradnia Rehabilitacji Medycznej z Działem Fizjoterapii 
Prowadzimy usprawnianie w schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, reumatologicznych. Dokładamy wszelkich starań aby pacjent w naszym gabinecie wracał do zdrowia w spokojnej i przyjaznej atmosferze, a nasze działania były kompleksowe i skuteczne. Dział Fizjoterapii wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny. Cały personel z wieloletnim doświadczeniem klinicznym w oddziałach neurologicznych i rehabilitacji Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, stale podnoszący swoje umiejętności zawodowe na corocznych kursach i szkoleniach.

Specjalistyczna poradnia logopedyczna

Lege Artis - Poradnie Specjalistyczne i Rehabilitacja
Lege Artis - Poradnie Specjalistyczne i Rehabilitacja
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1587 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39