Logic Games - Centrum Rozrywki - Laserowy Paintball, Escape Room, Wirtualna rzeczywistość

ul. Mickiewicza 92
15-232 Białystok

tel. 789 056 442
Czynne: PN - PT: 12.00 - 23.00, SOB - ND: 10.00 - 23.00
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 90279

Kreatywne spędzanie wolnego czasu od dawna już kojarzy się w naszym mieście z Logic Games. Sposób, w jaki patrzymy na rozrywkę, wyłamuje się spod jakichkolwiek schematów i sprawia że całe grupy znajomych wracają do nas po kolejne porcje emocji. Różnorodność atrakcji jaką gwarantujemy i to, dużo wariantów zabawy dostępnych jest w każdym z pokoi, zaskakuje czasem nas samych.

Ponad 500 metrów kwadratowych do dyspozycji. Pokoje zagadek, profesjonalne urządzenia VR, laserowy paintball w prawdziwie wojennych warunkach. Sam wybierz, czy chcesz sprawdzić się na poligonie jako snajper, w wirtualnej rzeczywistości szybować po kosmosie – czy przeżyć godzinną burzę mózgów w dowolnie wybranym pokoju zagadek. Możesz także zarezerwować sobie kilka atrakcji, a w międzyczasie skorzystać z naszego chill-out-place.

Urodziny, czas dla rodziny, firmowa impreza integracyjna, czy weekend ze znajomymi? Logic Games to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu.
Dobierz sobie paczkę przyjaciół – i zróbcie to wspólnie. Zapraszamy

Oferta:
POKOJE ZAGADEK - Escape Room

TIME TO ESCAPE. „Otwieram oczy. Coś jak by sen… byłem już tu? Co to za miejsce? Rozglądam się – nie byłem tu wcześniej. Na ścianie zegar odlicza czas. Do czego? O co tu chodzi? Wstaję, czytam, jakaś zagadka. Co oznacza, do czego prowadzi? Jak stąd wyjść? Czas płynie szybko. Mam godzinę.”

FULL IMMERSION. To prawdziwe emocje. To zagadki, łamigłówki, podpowiedzi i trudności do pokonania – a na wszystko masz godzinę. Znajdź rozwiązanie i otwórz drzwi, zanim zegar skończy odliczanie.

HAVE FUN! Pokoje zagadek to nowa forma rozrywki. To gry akcji na żywo, które przeniesiono z filmów i komputerów do realnego świata.  Zostajemy zamknięci w pokoju, w którym rozwiązujemy zagadki, szukamy przedmiotów, składamy elementy jak puzzle, aby ostatecznie z niego uciec. Gracze mają na to 60 minut. Pokoje zagadek na stałe zadomowiły się już w zestawie rozrywkowym najlepszych miast.

LASEROWY PAINTBALL – Laser Tag
Półmrok. Siatka maskująca. Skrzynie na broń. Cisza… aż do pierwszego strzału. I rozpoczyna się bitwa! Czasem według scenariusza, czasem zupełnie poza jakimkolwiek schematem. Ważne, by Twój laser był szybszy niż laser przeciwnika. By Twój zespół był skuteczniejszy, celniejszy i bardziej zdeterminowany od tamtej ekipy. W zakamarkach poligonu liczy się przetrwanie. Czy możesz liczyć na wsparcie kolegów? Czy rozumiecie się bez słów? Czy potraficie się dobrze bawić, niezależnie od wyniku rozgrywki?

WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ – VR
Załóż okulary i oderwij się od ziemi. Wejdź do świata, którego nie sposób odróżnić od tego prawdziwego. To absolutnie rozrywka przyszłości, wyznaczająca kierunek współczesnej zabawy.

Z dumą prezentujemy największe cyber-centrum w tej części Polski. Niesamowita okazja do prawdziwego zanurzenia się w wirtualnej rzeczywistości sprawia, że w Logic Games jest to dziś atrakcja ciesząca się ogromnym zainteresowaniem. Przekazujemy w Wasze ręce sprzęt na miarę XXII wieku, futurystyczne „zabawki”, technologię przyszłości. Wchodzicie?

W naszym VReality Place znajdziecie niesamowity symulator lotu ICAROS PRO – jeden z kilku w Polsce. Realistyczne efekty w wirtualnych grach pozwala uzyskać bieżnia KAT WALK, dzięki której następuje całkowite zanurzenie w realiach gamingowych. Dzięki nowoczesnym, imponującym rozwiązaniom, dostarczamy Wam najwyższych lotów rozrywki.

Logic Games - Centrum Rozrywki - Laserowy Paintball, Escape Room, Wirtualna rzeczywistość
Logic Games - Centrum Rozrywki - Laserowy Paintball, Escape Room, Wirtualna rzeczywistość
Logic Games - Centrum Rozrywki - Laserowy Paintball, Escape Room, Wirtualna rzeczywistość
Logic Games - Centrum Rozrywki - Laserowy Paintball, Escape Room, Wirtualna rzeczywistość
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

1512 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39