Materace kieszeniowe Neolux – salon RsDesign Białystok

dodane dnia: 2017-06-14 przez: RENESANS STANISŁAW I BŁAŻEJ DZIERŻYŃSCY SPÓŁKA JAWNA
Termin promocji: 2017-06-14 - 2027-06-14
Materace kieszeniowe uważane są za bardzo trwałe i wygodne. Neolux stworzył linię modeli o konstrukcji kieszeniowej, które w połączeniu z wysokiej jakości wypełnieniami tworzą niezwykle wygodne miejsce snu i odpoczynku. Zapraszamy do salonu mebli i materacy RsDesign w Białymstoku po szeroki wybór wyrobów Neolux. https://neolux.com.pl/sklep/

System Pocket Spring w materacach Neolux

Rdzeniem materacy kieszeniowych Neolux https://neolux.com.pl/materace/kieszeniowe/ jest układ Pocket Spring, w którym każda ze sprężyn umieszczona jest w oddzielnej, niezależnej kieszeni z wytrzymałej tkaniny. Dzięki temu każda ze sprężyn pracuje indywidualnie, uginając się tylko w miejscu nacisku i najbliższej powierzchni

Zalety systemu Pocket Springs to:
- prawidłowe ułożenie ciała dzięki punktowemu podparciu kręgosłupa,
- wyciszenie pracy sprężyn,
- wzmocnienie konstrukcji przy użyciu stali sprężynowej.

Podsumowując, ten system to komfort, trwałość i prawidłowa pozycja podczas snu. Polecamy ten wybór zwłaszcza parom, gdyż dzięki osobnym sprężynom nocne ruchy partnera są mało odczuwalne dla drugiej osoby. Z kolei ze względu na wytrzymałość materace kieszeniowe Neolux świetnie nadają się do hoteli.

Dodatkową ochronę zapewnia tzw. krawędź Fidel – wzmocnienie sprężyn bocznych, które zapobiega odkształcaniu brzegów materaca, zwiększając jego trwałość.

Nowoczesne wypełnienia – lateks, pianka Memory

Wkład materaca, oddzielający system kieszeniowy od powierzchni i ciała, również ma wielkie znaczenie dla zdrowia i wygody osoby śpiącej. Wypełnienia wspomagają pracę sprężyn, zapewniając dokładne dopasowanie materaca do ciała.
Wypełnienia wykorzystywane w materacach kieszeniowych Neolux to:
- pianka lateksowa Latexform,
- naturalny lateks,
- termoelastyczna pianka Memory.

Kombinacja systemu Pocket Spring i odpowiednio dobranych warstw wkładów oraz dzianiny sprawia, że kolekcja kieszeniowych materacy Neolux znajduje uznanie u szerokiej rzeszy klientów.
Odwiedź nasz sklep w Białymstoku lub stronę internetową i sprawdź, jakie modele przygotowaliśmy dla Ciebie.

1352 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39