Materace na wymiar Neolux – salon RsDesign Białystok

dodane dnia: 2017-06-14 przez: RENESANS STANISŁAW I BŁAŻEJ DZIERŻYŃSCY SPÓŁKA JAWNA
Termin promocji: 2017-06-14 - 2027-06-14
Każdy z nas jest inny. Ma własne potrzeby, wymagania i upodobania. Dlatego firma Neolux oferuje wszystkim oczekującym najlepszych, indywidualnych rozwiązań, ofertę materacy na wymiar. https://neolux.com.pl/materace-na-wymiar/

Jeśli poszukujesz modelu odpowiedniego do niestandardowej ramy łóżka lub seryjne wersje są niewygodne z innych względów, to opcja dla Ciebie.
W salonie materacy RsDesign w Białymstoku zamówisz dostosowany do Twoich wymogów indywidualny model materaca Neolux.

Materac na wymiar – kiedy o nim pomyśleć?

Standardowe modele materacy mają długość 200 cm. Jeśli chodzi o zasady prawidłowego dopasowania, to przyjmuje się, że powinna być ona co najmniej 20 cm większa niż wzrost. Łatwo policzyć, że typowe modele są dostosowane do osób o wzroście nieprzekraczającym 180 cm. Dlatego osobom wyższym poleca się materace na wymiar, o zwiększonej długości, w celu poprawy komfortu i zachowania optymalnych warunków podparcia dla ciała.

Również szerokość można określić indywidualnie. Jeśli standardowe rozmiary nie pozwalają na dobranie materaca pasującego do łóżka, wówczas trzeba zamówić model z dostosowaną szerokością. Niestandardowa szerokość jest też rozwiązaniem, które pozwoli idealnie dopasować wymiary materaca do sypialni.

Sam wybierasz wymiar, typ i model

Oferujemy możliwość zamówienia materaca Neolux o dowolnej konstrukcji, o każdej twardości. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy modeli:
- materacy sprężynowych,
- materacy kieszeniowych,
- materacy piankowych.
Egzemplarze przygotowane na wymiar cechują identyczne właściwości, co ich standardowe odpowiedniki, masz więc gwarancję tego, że ergonomiczność, trwałość, wygoda oraz inne właściwości są na najwyższym poziomie.

Przyjdź do naszego centrum sprzedaży w Białymstoku,wybierz najlepszy dla siebie model i wymiary, a my zamówimy dla Ciebie materac prosto z fabryki Neolux.
Oferujemy komfortowe opcje wysyłki (próżniowe pakowanie) i szybki czas realizacji.
Zamówienie złożysz również w naszym sklepie internetowym. https://neolux.com.pl/sklep/

Polecamy lokal
554 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39