Materace twarde Neolux – salon RsDesign Białystok

dodane dnia: 2017-06-14 przez: RENESANS STANISŁAW I BŁAŻEJ DZIERŻYŃSCY SPÓŁKA JAWNA
Termin promocji: 2017-06-14 - 2027-06-14
Materace twarde firmy Neolux oferują najnowsze technologie zdrowego snu dla tych, którzy potrzebują tego typu rozwiązań. Nasz salon Meblowy RsDesign z Białegostoku posiada w ofercie modele o różnym stopniu twardości, o współczesnych rozwiązaniach konstrukcyjnych.

Dla kogo materace twarde?

Kiedy wybieramy materac, domyślnie często kierujemy się właśnie stopniem twardości. Każdy ma indywidualne preferencje w tym zakresie, ale pod uwagę musimy wziąć również inne czynniki, gdyż najważniejsze jest zdrowie, a zdrowy sen w naturalny sposób zapewnia komfort.

Powszechnie mówi się, że materace twarde https://neolux.com.pl/materace/twarde/ przeznaczone są dla osób o większym ciężarze ciała. To prawda, gdyż lepiej podpierają kręgosłup w czasie snu, jednak przy wyborze twardości pod uwagę należy wziąć też:
- preferowaną pozycję podczas snu,
- ewentualne schorzenia kręgosłupa,
- rozmiar (materac jedno- czy dwuosobowy).

Pamiętajmy, że ważne jest osobiste przetestowanie materaca, które powoli na początku subiektywnie stwierdzić, czy dany model nam odpowiada. Sprawdzając, należy:
- położyć się na boku – kręgosłup powinien wtedy utworzyć linię prostą,
- położyć się na wznak i na plecach – ramiona i biodra powinny lekko zapadać się, a kręgosłup na odcinku lędźwiowym lekko się wyginać.

Wybierz najlepszą technologię i śpij twardo

Na twardość materaca i nasze odczucia wpływa również jego konstrukcja i użyte wypełnienia. Firma Neolux wśród modeli o wyższej twardości posiada:
- materace lateksowe,
- materace sprężynowe,
- materace z wypełnieniem kokosowym,
- materace termoelastyczne z pianką Latexform i Memory.

Pamiętaj o tym, że dobry materac będzie mieć pozytywny wpływ na Twoje zdrowie, samopoczucie i komfort, jeśli więc zdecydowałeś się na model twardy, przyjdź do naszego salonu w Białymstoku https://neolux.com.pl/sklep/ i wypróbuj najlepsze wersje od firmy Neolux.

832 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39