Miladesign

Porosły-Kolonia 9A
16-070 Choroszcz

tel. 660 756 077, 85 667 02 58, 85 667 02 59
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 33042

Witamy w profilu naszej firmy!

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych i funkcjonalnych stelaży metalowych do mebli pracowniczych, biurowych, gabinetowych, restauracyjnych i hotelowych oraz realizacji projektów indywidualnych. Nasze produkty są wykonywane z wysokogatunkowych profili i blach stalowych, a następnie lakierowane proszkowo farbami o drobnej strukturze. W naszej rozbudowanej ofercie znajdują się stelaże do mebli, biurek i stołów z możliwością mechanicznej lub elektrycznej regulacji wysokości biurka, nogi do biurek i stołów oraz podstawy do biurek i stołów. Posiadamy szeroki wybór elementów uzupełniających w postaci mechanizmu przesuwania blatu, kanałów kablowych, uchwytów na komputer, nóżek do szaf czy też wsporników osłon płytowych i szklanych. Ponadto oferujemy metalowe szuflady z prowadnicami włoskiego producenta Temo oraz plastikowe szuflady z prowadnicami szwedzkiego producenta KB Components. Nieustannie pracujemy nad poszerzaniem oferty, zapewniając Klientom kompleksowe wyposażenie.

Obsługa Klienta realizowana jest na dwa sposoby. Zamówienia od stałych partnerów handlowych są przyjmowane drogą mailową na adres mila@miladesign.com.pl. Natomiast zamówienia od Klientów indywidualnych przyjmowane są poprzez system sklepu internetowego www.milasystem.com.pl. Oferujemy fachową pomoc techniczną w zakresie doboru naszych produktów. Dla naszych stałych partnerów handlowych prowadzimy szkolenia produktowe w celu ułatwienia wzajemnej współpracy.

Poprzez regularną obecność na wielu międzynarodowych wystawach, na których nieustannie prezentujemy nowe rozwiązania, nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony Klientów z całego świata. Dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy niestandardowym rozwiązaniom technicznym, precyzji wykonania naszych produktów oraz zespołowi doświadczonych pracowników. Wypracowaliśmy wysokie standardy jakościowe, dzięki którym nasza marka jest rozpoznawana w całej Polsce, jak również w wielu krajach na świecie. Dzięki efektom naszej pracy śmiało patrzymy w przyszłość, planując nowe inwestycje i dalszy rozwój firmy.

Zapraszamy do współpracy!

Miladesign
Miladesign
Miladesign
Miladesign
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

1141 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39