New Vision Nowoczesna Reklama

ul. Przędzalniana 64
15-688 Białystok

tel. 85 662 40 01
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 47850

New Vision to nowoczesna agencja reklamowa z zapałem realizująca kolejne projekty. Nasze doświadczenie, zaangażowanie oraz odpowiednie zaplecze techniczne sprawiają, że współpraca z Klientami przebiega pomyślnie, a gotowe reklamy oraz dekoracje wnętrz są tego odwzorowaniem. Tworzymy projekty indywidualne, nieszablonowe, bazując na wysokiej klasy materiałach oraz nowoczesnych technikach druku.

Agencja reklamowa z Białegostoku do Twojej dyspozycji

Naszym atutem jest nowoczesny park maszynowy, współpraca z dostawcami materiałów i tworzyw wysokiej jakości, a także umiejętność połączenia tego w jedną całość poprzez tworzenie profesjonalnych reklam. Bez względu na wybraną przez Ciebie formę możesz nieć pewność, że w agencji reklamowej New Vision będzie ona przygotowana w oparciu o najwyższe standardy.

Skorzystaj z naszych usług jeżeli chcesz zlecić:

  • reklamę zewnętrzną - od oklejania samochodów poprzez firmowe oznakowania komunikacyjne po wszelkiego rodzaju reklamę świetlną w postaci liter lub kasetonów podświetlanych technologią LED,
  • reklamę wewnętrzną - mogą to być zarówno tablice i plakaty informacyjne wewnątrz budynków, jak też całe systemy wystawiennicze do wykorzystania podczas imprez targowych, wystaw, sympozjów,
  • usługi w branży reklamowej - głównie cięcie i grawerowanie określonych tworzyw i kompozytów, montaż i serwis reklam, montowanie oświetlenia, a także inwentaryzacja i pomiary na potrzeby innych zleceniobiorców,
  • dekoracje wnętrz - ozdoby na ściany w formie obrazów CANVAS, dekoracyjnych naklejek lub dekoracji 3D w różnych formach oraz kształtach, pomogą odnowić lub urozmaicić Twoje otoczenie, a oświetlenie LED odpowiednio je rozjaśni.

Od projektu do realizacji - studio reklamy z prawdziwego zdarzenia

Idea naszego studia reklamy to oszczędzanie czasu Klientów. Po dokonaniu szczegółowych uzgodnień realizujemy zlecenie, stosując się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zapewniamy także dowóz reklamy oraz montaż w oparciu o indywidualne ustalenia.

Nasi specjaliści, zaopatrzeni w odpowiednie urządzenia i narzędzia, a przede wszystkim doświadczeni w dziedzinie realizacji związanych z reklamą, przeprowadzą sprawnie wszelkie niezbędne działania. Reklama z Twoją ofertą będzie odpowiednio wyeksponowana, trwała, zwiększy się także szansa na jej skuteczność.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na www.nowoczesnareklama.eu i do współpracy.

New Vision Nowoczesna Reklama
New Vision Nowoczesna Reklama
New Vision Nowoczesna Reklama
New Vision Nowoczesna Reklama
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1597 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39