Niepubliczny Żłobek Zielony Smoczek Wioletta Czerska

ul. Transportowa 2c lok II i III
15-399 Białystok

tel. 600 130 938
Czynne: PN - PT: 6.30 - 17.30
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 18802

Dołącz do "Zielonego Smoczka"
Zapewnimy dzieciom opiekę, zabawę i naukę według ich indywidualnych potrzeb, a także odpoczynek w miłej, ciepłej i domowej atmosferze.

Zielony Smoczek jest niepublicznym, kameralnym żłobkiem świadczącym usługi opiekuńczo - edukacyjne dla dzieci od 1 roku do 3 lat. 

Naszą misją jest stworzenie optymalnego dla rozwoju dziecka środowiska, miejsca, które pokocha i gdzie będzie się czuło bezpieczne i szczęśliwe. 

Nasze dzieci to nasz skarb i nasza przyszłość. Pragniemy, aby Zielony Smoczek był miejscem przyjaznym dla dzieci i ich Rodziców. Polecany innym Rodzicom jako placówka o miłej i wysokowykwalifikowanej kadrze opiekuńczo- edukacyjnej, dla której bezpieczeństwo, wielostronny rozwój i zadowolenie dzieci jest najważniejszym celem. 

Zielony Smoczek to kameralny żłobek, z ograniczoną ilością miejsc. Zlokalizowany jest w ustronnym, cichym i bezpiecznym miejscu, w pobliżu przystanków wielu popularnych linii autobusowych, dzięki czemu dojazd do Zielonego Smoczka jest dziecinnie prosty. Naprzeciw żłobka znajduje się duży parking, gdzie Rodzice mogą pozostawić auto, odprowadzając Dziecko do żłobka. Do dyspozycji dzieci są dwie strefy – strefa zabaw i edukacji oraz strefa ciszy przeznaczona na ich odpoczynek.

GODZINY OTWARCIA

Doskonale wiemy, jak trudno pogodzić obowiązki zawodowe z rodzicielskimi. Zdarza się, że Rodzice muszą zostać dłużej w pracy, a już należy odebrać dziecko? Bez obaw! Dostosowaliśmy godziny pracy do współczesnych realiów, aby Rodzice nie musieli się martwić, czy na pewno zdążą.
Pracujemy
od 6.30 do 17.30.

Nasz żłobek działa przez cały rok kalendarzowy. W czasie wakacji i ferii zimowych nie musicie się Państwo martwić o opiekę nad swoimi pociechami. 

Zapisy i więcej informacji pod nr telefonu 600 130 938.

Niepubliczny Żłobek Zielony Smoczek Wioletta Czerska
Niepubliczny Żłobek Zielony Smoczek Wioletta Czerska
Niepubliczny Żłobek Zielony Smoczek Wioletta Czerska
Niepubliczny Żłobek Zielony Smoczek Wioletta Czerska
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

881 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39