PanekMed

Al. 1000-lecia P. P. 10A lok. 64
15-111 Białystok

tel. 85 667 02 17, 664 999 299
Czynne: Wizyty umawiane telefonicznie
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 31545

KLINIKA PANEKMED – JESTEŚMY DLA CIEBIE

Jednym z najczęstszych schorzeń cywilizacyjnych współczesnych czasów są choroby układu sercowo- naczyniowego. Aby żyć długo w dobrym zdrowiu trzeba dbać o profilaktykę chorób, które zwiększają ryzyko zatorów, zakrzepów i istotnie wpływają na długość naszego życia.

W Klinice PanekMed oferujemy Państwu kompleksową diagnostykę i leczenie żylaków kończyn dolnych oraz innych chorób naczyń.

Oferujemy również pełną diagnostykę i leczenie chorób nosa uszu i gardła w tym diagnostykę i leczenie zaburzeń oddychania podczas snu – bezdechów i chrapania.

Żylaki kończyn dolnych są jedną z przyczyn chorób zatorowo-zakrzepowych.

W ofercie Centrum Medycznego PanekMed znajdziecie Państwo kompleksowe leczenie żylaków kończyn dolnych. Metody operacyjne oraz nieoperacyjne. Jako jeden z pierwszych ośrodków w regionie północno- wschodnim wykonujemy operacje przy użyciu nowoczesnego lasera naczyniowego -Leonardo 1470nm. Naszym Pacjentom oferujemy również porady lekarskie, badania USG, USG Doppler, leczymy miażdżycę tętnic, zespół stopy cukrzycowej, owrzodzenia goleni, trudne rany przewlekłe.

Kolejnym schorzeniem, które często niekorzystnie wpływa na nasze naczynia i serce są zaburzenia oddychania podczas snu – bezdechy i chrapanie. Prowadzą one do niedotlenienia organizmu podczas nocy. Predysponują nie tylko do chorób serca, zawałów czy udarów, ale również zwiększają ryzyko zachorowania na cukrzycę, choroby metaboliczne, czy nadciśnienie tętnicze.  Centrum PanekMed oferuje pełny zakres diagnostyki i leczenia chrapania oraz bezdechów podczas snu w warunkach domowych, bez konieczności uciążliwych badań związanych z pobytem w szpitalu. Na podstawie badania snu możemy rozpoznać jaka jest przyczyna występujących zaburzeń oddychania podczas snu i zaproponować odpowiednie leczenie. Przy użyciu lasera wykonujemy zabiegi poprawiające drożność nosa i górnych dróg oddechowych.

Zadbaj o swoje zdrowie. Badania profilaktyczne i odpowiednio wcześnie włączone leczenie pozwala uniknąć wielu poważnych chorób i przedłuża życie.

W ofercie naszego Centrum znajdziecie Państwo również zabiegi z zakresu medycyny regeneracyjnej takie jak lasery frakcyjne, biostymulujące czy osocze bogatopłytkowe. Zabiegi tego typu wykorzystywane są w leczeniu niedoskonałości skóry takich jak blizny, zmarszczki czy przebarwienia.

Nasza Klinika została stworzona z myślą o jak najbardziej profesjonalnym i komfortowym leczeniu. Staramy się, aby nasi Pacjenci mieli zapewnioną pełną diagnostykę i nowoczesne, małoinwazyjne leczenie w jednym miejscu.

Zapraszamy!

PanekMed- Twoje zdrowie w pewnych rękach!

PanekMed
PanekMed
PanekMed
PanekMed
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1203 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39