Pensjonat Poniatowski***

ul. Białostocka 21
16-150 Suchowola

tel. 85 722 07 20
fax. 85 722 07 26
Czynne: 24h
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 27090

Pensjonat Poniatowski***
Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie Sale - Królewską i Rubinową, mogące pomieścić odpowiednio 80 i 300 osób oraz komfortowe pokoje i apartamenty.
Wielbicieli dobrej kuchni zapraszamy do restauracji Okno na Biebrzę, która podejmuje zarówno Gości pensjonatu, jak i wszystkich tych z Państwa, którzy pragną w dobrym nastroju i pięknym otoczeniu delektować się kuchnią w najlepszym wydaniu.
Dzięki wysokiemu standardowi obsługi, eleganckim wnętrzom oraz idealnej lokalizacji z pewnością każde spotkanie w Pensjonacie Poniatowski zapadnie na długo w Państwa pamięci.

Pokoje
Dysponujemy łącznie 37 miejscami noclegowymi. Każdy pokój gwarantuje bardzo wysoki standard wyposażenia. We wszystkich pokojach do dyspozycji naszych gości są: dwa pojedyncze łóżka, telewizor, radio z budzikiem, telefon, stałe łącze internetowe oraz komfortowa łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Artystyczny wystrój wnętrz – meble i detale, zostały wykonane specjalnie dla Pensjonatu Poniatowski. Ściany pokoi zdobią autentyczne obrazy i grafiki znanego podróżnika. W każdym z pokoi istnieje możliwość dostawki.

Apartamenty
Apartamenty składające się z pokoju dziennego oraz sypialni, część sypialna oddzielona jest drzwiami. Każdy apartament posiada jedno podwójne łóżko, elegancką, przestronną łazienkę z kabiną prysznicowa i suszarką do włosów. Duża powierzchnia mieszkalna zapewnia znakomite warunki wypoczynku dla rodzin oraz gości ceniących komfortowe warunki pobytu.

Kręgielnia
Do Państwa dyspozycji oddajemy dwutorową kręgielnię z profesjonalnym systemem komputerowym zarządzającym przebiegiem gry. Wnętrza kręgielni z ultrafioletowym oświetleniem, barem i restauracją tworzą niepowtarzalny klimat do miłego spędzania wolnego czasu.

Zapraszamy!

Pensjonat Poniatowski***
Pensjonat Poniatowski***
Pensjonat Poniatowski***
Pensjonat Poniatowski***
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

1513 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39