phpBB Assistant - profesjonalny serwis laptopów, komputerów, tabletów

ul. Św. Rocha 13/15 lok. 115
15-879 Białystok

tel. 570 337 697
Czynne: PN - PT: 9.00 - 18.00, inne godz. do ustalenia
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 77703

phpBB Assistant jest firmą informatyczną, działającą w branży od kilkunastu lat. Świadczymy, ogólnie pojęte, usługi informatyczne. Oferujemy Państwu profesjonalny serwis laptopów, netbooków, komputerów stacjonarnych oraz tabletów. Zajmujemy się także tworzeniem stron internetowych. Nasza firma zlokalizowana jest w centrum Białegostoku, jednak swoje usługi dedykujemy wszystkim mieszkańcom województwa podlaskiego. Przyjmujemy także zlecenia z całej Polski. Umożliwiamy Państwu wysłanie do nas sprzętu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jesteśmy profesjonalistami, którzy w oparciu o specjalistyczny sprzęt potrafią poradzić sobie z każdą awarią!

Sprawdź naszą stronę http://naprawa-laptopa.com

Wysoka jakość obsługi Klienta
Za cel nadrzędny stawiamy sobie zadowolenie Klienta. Dlatego też cały czas, na bieżąco, informujemy Państwa o przebiegu naprawy i jej etapie. Umożliwiamy zarówno kontakt telefoniczny, smsowy, jak też mailowy z naszą firmą. Można się z nami skontaktować także za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej i fanpage'a na Facebooku.
Na nasze usługi wystawiamy gwarancje. Oprócz tego dostaną od nas Państwo protokół z naprawy (spis przeprowadzonych czynności serwisowych). Jeśli nie jesteście w stanie przyjechać do nas osobiście, odbierzemy od Was uszkodzony sprzęt. Co więcej, jeśli nie wyobrażacie sobie funkcjonowania bez laptopa - oferujemy na ten czas laptop zastępczy!

Nasze biuro dostępne jest dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 18.00. Istnieje również możliwość indywidualnego uzgodnienia terminu spotkania. 

Bezpłatna diagnoza laptopów i komputerów stacjonarnych!
Jeśli wycenimy usterkę, a Ty zgodzisz się na naprawę sprzętu, wówczas nie ponosisz żadnych kosztów związanych z diagnostyką. W tym przypadku jest ona całkowicie darmowa! Jeśli natomiast po otrzymaniu diagnozy, zrezygnujesz z naprawy, wtedy pobieramy opłatę w wysokości 30zł (za czas poświęcony na ustalenie usterki).

Nasze usługi:

  • naprawiamy laptopy, netbooki i komputery stacjonarne - naprawiamy sprzęt każdej marki, m.in.: Acer, Apple, Asus, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo, MSI, Packard Bell, Prestigio, Samsung, Sony oraz Toshiba. W tym zakresie zajmujemy się m.in.: usuwaniem wirusów i niechcianego oprogramowania, instalacją systemu operacyjnego, oczyszczaniem komputera, wymianą matrycy, procesora, gniazda na płycie głównej itp., naprawą płyty głównej i karty graficznej itd. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do napraw płyt głównych itp. 
    Świadczymy usługi w zakresie napraw zaawansowanych.
  • sieci komputerowe, sieci internetowe - konfigurujemy sieci LAN, Wi-Fi, bezprzewodowe, małych i dużych firm itd. Zajmujemy się m.in. instalacją i konfiguracją routera oraz prawidłowym połączeniem sieciowym.
  • odzyskiwanie danych - nasz serwis zajmuje się odzyskiwaniem danych z dysków HDD, SSD, kart pamięci, pendrive'a, serwerów itp.
  • naprawiamy tablety - zajmujemy się zaawansowaną naprawą tabletów wszystkich marek, m.in.: Acer, Ainol, Apple, Archos, Asus, Dell, Goclever, HP Compaq, Huawei, IBM Lenovo, Lark, Manta, Microsoft, Modecom, Motorola, NavRoad, Overmax, Prestigio, jak też Samsung, Shiru, Sony, Toshiba, Tracer, Trak. Wymieniamy w nich wszystkie uszkodzone elementy, a także naprawiamy błędy operacyjne.
  • outsourcing IT, obsługa firm - świadczymy profesjonalną pomoc informatyczną dla firm. Działamy doraźnie, jak też długofalowo.
    Zapewniamy opiekę informatyczną na najwyższym poziomie.
  • strony internetowe WWW - tworzymy kompletne strony internetowe zgodnie z wymaganiami Klientów. Zrealizowaliśmy już setki takich zleceń. Wykonujemy strony internetowe firm, stowarzyszeń, jak też osób prywatnych. Oprócz samego przygotowania danej strony internetowej, oferujemy Państwu usługę jej pozycjonowania w Google. Zajmujemy się promocją strony w Internecie, tzn. optymalizacją SEO i marketingiem internetowym. Zarządzamy reklamą w mediach społecznościowych, wdrażamy programy partnerskie itd.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług!

phpBB Assistant - profesjonalny serwis laptopów, komputerów, tabletów
phpBB Assistant - profesjonalny serwis laptopów, komputerów, tabletów
phpBB Assistant - profesjonalny serwis laptopów, komputerów, tabletów
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1486 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39