PHU Rad Serwis. Jerzy Gresiuk

ul. Pod Krzywą 30
15-258 Białystok

tel. 85 740 46 21, 602 574 318
Czynne: PN - PT: 8.00 - 17.00, SOB: 8.00 - 13.00
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 66454

O FIRMIE

Firma RAD SERWIS powstała w roku 1995 jako Wulkanizacja i Sprzedaż Opon. W dość szybkim czasie przeorganizowaliśmy się na specjalistyczny Serwis i Sprzedaż Ogumienia z ukierunkowaniem na autoryzację TC Dębica (obecnie grupa Good Year Polska). Przez wieloletni okres funkcjonowania na rynku zyskaliśmy bardzo duże doświadczenie i renomę wśród klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Poziom wiedzy i doświadczenie naszych pracowników pozwala zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów poruszających się pojazdami różnych klas i marek.
Od 2005 roku rozszerzyliśmy działalność o mechanikę pojazdową, w zakresie naprawy: zawieszenia, hamulców, regeneracji zacisków hamulcowych, sprzęgieł, rozrządów, układów wydechu, diagnostyki komputerowej pojazdu (Testery GUTMANN, BOSCH KTS i DELPHI), wymiany olejów itp.

Zajmujemy się również napełnianiem, odgrzybianiem oraz serwisem naprawczym UKŁADÓW KLIMATYZACJI – nasi pracownicy przeszli specjalistyczne szkolenie odnośnie nowej Dyrektywy Unijnej odnośnie emisji gazów cieplarnianych i uzyskali odpowiednie certyfikaty uprawniające do pracy przy tych gazach.

Od 01-11-2014 roku obowiązuje w naszym kraju tak jak i na terenie całej Unii Europejskiej nowa dyrektywa nakładająca na wszystkich producentów samochodów, które są nowo wprowadzane na rynek Wspólnoty obowiązek montowania w nich systemu monitorowania i kontroli CIŚNIENIA W OGUMIENIU - TPMS. Wobec tego jako jedni z nielicznych w Białymstoku postanowiliśmy natychmiast zainteresować się tym tematem, jako że wkrótce wymiana i naprawa opon w takich autach będzie wymagała od pracowników serwisu szczególnych umiejętności, jak i wysokiego poziomu wiedzy. Firma zainwestowała w szkolenia oraz zakup specjalistycznego sprzętu diagnostycznego do BEZPRZEWODOWEGO SERWISOWANIA SYSTEMU TPMS.

Firma RAD SERWIS dokonuje też nietypowych napraw felg (prostowanie) na specjalistycznej maszynie TP. W przypadku felg aluminiowych przy bardzo poważnych uszkodzeniach (pęknięcia, ubytki) jesteśmy w stanie przy pomocy specjalistycznego sprzętu typu TIG (spawarka alu) naprawić taką felgę bez uszczerbku dla jej jakości.

Warsztat dysponuje trzema stanowiskami naprawczymi z pełnym wyposażeniem serwisowym w tym dwoma podnośnikami kolumnowymi oraz halą montażu i napraw.
Wszelkich napraw i obsługi ogumienia dokonujemy na materiałach renomowanej niemieckiej firmy TIP-TOP. Serwis nasz wyposażony jest w jedne z najnowszych maszyn firmy BOXER, na których dokonujemy obsługi ogumienia standardowego, jak i najbardziej wymagającego typu RUN FLAT oraz specjalistycznego z wkładkami balistycznymi.

Nasz serwis współpracuje z regionalnymi hurtowniami ogumienia i części samochodowych, a także z hurtowniami z innych województw. Współpraca taka pozwala na wgląd w rynek oponiarsko-motoryzacyjny nie tylko województwa podlaskiego, ale i całej Polski, przez co możemy zaoferować konkurencyjne ceny opon, części oraz usług.

Prowadzimy sprzedaż opon krajowych i zachodnich, a także marek azjatyckich, w ofercie posiadamy także felgi stalowe i aluminiowe wielu producentów.

Sukcesy i wyróżnienia
W ogólnopolskiej edycji konkursu i współzawodnictwa grupy Good Year Polska pod nazwa „Cztery Asy” otrzymaliśmy wyróżnienie za ilość sprzedanych opon w sezonie wiosna-zima 2003/2004.
Naszą wiedzę i doświadczenie pogłębiamy także częstymi szkoleniami i kursami branżowymi potwierdzonymi licznymicertyfikatami. Przedstawiciel naszej firmy brał dwukrotnie udział w rajdach testowych opon 4X4 Off Roadgrupy MICHELIN przeprowadzanych na pustyni SAHARA oraz górskich terenach południowej TURCJI.

W 2010 roku zostaliśmy nagrodzeni przez firmy MICHELIN i INTER CARS skuterem typu INCA za sukcesy w sprzedażyopon grupy MICHELIN. W roku 2014 przedstawiciel naszego serwisu został zaproszony na konferencję techniczno-technologiczną do jednej z największych fabryk opon w Europie, a mianowicie fabryki Continentala w Otrokovicach – Czechy. W 2016 roku właściciel firmy dzięki dobrej współpracy z ogólnopolską hurtownią ogumienia HANDLOPEX był gościem w najnowocześniejszej fabryce opon HANKOOK pod Budapesztem – Węgry.

Jesienią 2017 roku testowaliśmy najnowsze opony firmy Bridgestone na torze Sobiesława Zasady w Bodnarach pod Poznaniem. W grudniu 2018 roku właściciel firmy został zaproszonyprzez firmy INTER CARS i Bridgestone na Międzynarodową Konferencję Snow & Music Days 2018 do samegoserca Alp Włoskich - kurort narciarski BORMIO.

PHU Rad Serwis. Jerzy Gresiuk
PHU Rad Serwis. Jerzy Gresiuk
PHU Rad Serwis. Jerzy Gresiuk
PHU Rad Serwis. Jerzy Gresiuk
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

1490 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39