Producent wyrobów betonowych Rak-Bud

ul. Przemysłowa 6
16-001 Księżyno

tel. 506 206 506
Czynne: PN - PT: 7.00 - 17.00, SOB: 7.00 - 14.00
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 34897

Sprawdzony producent wyrobów betonowych - wybierz RAK-BUD

Wybierając oferowany przez nas asortyment masz pewność, że są to wyroby betonowe wysokiej jakości, przygotowane z gatunkowych kruszyw w oparciu o sprawdzone receptury. Od ponad 40 lat pomagamy Klientom w realizowaniu ich inwestycji, od tych niewielkich prywatnych po znacznie większe, na przykład o charakterze deweloperskim. Z przyjemnością pomożemy również Tobie.

Trwałe i funkcjonalne rozwiązania z naszą gwarancją jakości

Za sprawą nowoczesnych maszyn i urządzeń przygotowujemy mieszanki betonowe w wielu postaciach, zależnie od jego późniejszego przeznaczenia, dlatego warto zgłosić się do nas, gdy potrzebujesz:

  • betonu towarowego - dostarczamy go w różnych klasach i konsystencji od sypkiej do ciekłej,
  • kostki brukowej - zapewniamy różnorodność kształtów oraz barw,
  • prefabrykatów - elementy w formie gotowej do montażu, np. płyty stropowe, nadproża, schody,
  • galanterii betonowej - do układania chodników, parkingów, podjazdów.

W naszej betoniarni stworzyliśmy optymalne warunki do mieszania i formowania kruszyw, a poszczególne receptury opracowane zostały na podstawie szczegółowych badań Zakładowej Kontroli Produkcji oraz Warszawskiego Instytutu Technologii Betonu. To gwarancja, że otrzymasz produkty wysokiej klasy, o doskonałych parametrach.

Wyroby betonowe gotowe i tworzone na zamówienie

Poza stałym asortymentem oraz produktami nowymi, które regularnie wprowadzamy do sprzedaży, dajemy możliwość zamówienia gotowych wyrobów betonowych, które zostaną stworzone indywidualnie pod kątem danego zamówienia. Mogą to być między innymi:

  • niestandardowe elementy konstrukcyjne,
  • nietypowe dopełnienia poszczególnych obiektów pod kątem akcesoriów betonowych,
  • oraz wiele innych, zależnie od Twoich potrzeb.

Nasze zaplecze techniczne i zasobność pod kątem zróżnicowanych mieszanek betonowych, stanowią odpowiednią bazę do realizowania niestandardowych zleceń.

Tak jak w przypadku oferty stałej, tak też przy zamówieniach indywidualnych, dbamy o terminowość przygotowania odpowiedniej dostawy, aby gotowe mieszanki betonowe lub wykonane z nich prefabrykaty dotarły na Twoją budowę dokładnie wtedy, gdy będziesz ich potrzebować.

Więcej na stronie http://rakbud.com/wyroby-betonowe/

Wymierne korzyści współpracy z marką RAK-BUD

Wszystkie dotychczasowe oraz bieżące realizacje pokazują nam, jakie są realne potrzeby Klientów, dlatego w naszej codziennej pracy tworzymy wiele wyrobów betonowych, które są odpowiedzią na te potrzeby. Obserwujemy także rynek budowlany, aby mieć odpowiedzi na najnowsze trendy, czego przykładem jest samorozlewny podkład podłogowy (SPP), który jest już dostępny w stałej gamie produktowej. Odwiedzając naszą stronę internetową będziesz znać bieżący asortyment.

Warto skontaktować się z nami i zapytać o najkorzystniejsze rozwiązania dla Twojej inwestycji, a także o propozycje najbardziej wszechstronne, obejmujące jednocześnie na przykład produkty na budowę domu, do stworzenia ogrodzeń oraz wyłożenia kostki brukowej na nowej posesji. Możesz mieć pewność, że wybierzemy opcje najlepsze dla Ciebie.

Od fundamentów po galanterię, czyli betoniarnia z prawdziwego zdarzenia

W betoniarni RAK-BUD przygotowujemy odpowiednie betonowe mieszanki oraz elementy konstrukcyjne i galanterię betonową zawsze z należytą starannością, dlatego nasza mieszanka spełnia rygorystyczne wymogi normy PN-EN 206+A1:2016-12, PN-B-06265:2018-1,
PN-B-06265:2018-10/AP1:2019-05. W praktyce jest zatem wydajna oraz wytrzymała, z powodzeniem spełnia swoje zadanie.

Zapraszamy do współpracy na korzystnych warunkach. Z przyjemnością pomożemy w realizacji Twoich planów. Skontaktuj się z nami http://rakbud.com/kontakt/

Producent wyrobów betonowych Rak-Bud
Producent wyrobów betonowych Rak-Bud
Producent wyrobów betonowych Rak-Bud
Producent wyrobów betonowych Rak-Bud
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

1742 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39