Richi - Salon mody

ul. Lipowa 18 lok. 5
15-182 Białystok

tel. 85 742 49 29
fax. 85 742 49 29
Czynne: PN - PT: 10.30 - 18.00, SOB: 10.00 - 15.00
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 47655

Richi, Białystok ul. Lipowa 18 – salon mody z kolekcjami marek PREMIUM mody damskiej i męskiej. Istniejemy od 1990 roku. Jesteśmy liderem w sprzedaży odzieży luksusowej w Białymstoku.
Naszym nadrzędnym celem zawsze była i jest realizacja oczekiwań bardzo wymagającego Klienta i umiejętność dopasowania bogatej oferty handlowej do Jego rosnących potrzeb. Od zawsze szczególną uwagę przykładaliśmy także do profesjonalnej i uprzejmej obsługi.
Proponujemy europejskie marki zarówno z kolekcji damskich, jak i męskich.

KOLEKCA DAMSKA:

Air Field – istniejąca od 20 lat austriacka marka o światowym zasięgu, ekskluzywna i oryginalna, nowoczesnym kobietom poszukującym elegancji w indywidualnym stylu. Jest ceniona za niezależność i odwagę kreacji, wyrazistość, styl pełny dynamizmu podkreślany przez imponujące detale.
Raffaello Rossi  - rozpoznawalna i ceniona marka, jedna z najważniejszych w sektorze spodni damskich. Mistrz kroju, specjalista od szczegółów i solidnego wykonania. Dopasowanie do sylwetki, komfort noszenia, nowoczesny design i najwyższej jakości tkaniny to cechy charakterystyczne kolekcji. Spodnie od klasycznych, eleganckich fasonów i tkanin po casualowe, sportowe.
Riani – niemiecka jakość z włoską lekkością, modele RIANI dają poczucie komfortu i gwarantują zadowolenie, są  uniwersalne - do pracy w biurze, podczas spotkania biznesowego czy na kolacji z przyjaciółmi. Do produkcji używane są tylko najwyższej jakości tkaniny często produkowane na wyłączność.
MARGITTES - made with love. - odnosi sukcesy na całym świecie. Jej projekty zawsze podążają za najnowszymi trendami, pełne są wyrafinowanych detali. Komfort noszenia jest jednym z priorytetów dlatego wybierane tkaniny są zawsze najwyższej jakości, miękkie, przyjazne ciału, wygodne, łatwe w pielęgnacji. Jest nieskomplikowana, zawsze modna, nonszalancka, zrelaksowana. Doskonale sprawdza się na co dzień i w czasie wolnym.

KOLEKCJA MĘSKA:

Digel - firma stała się synonimem marki ludzi sukcesu, dla których dobry garnitur stanowi element osobistego wizerunku i prestiżu.
Garnitury również na szczególne chwile, wymagające doskonałej oprawy, czyli śluby i uroczystości weselne. Digel to także doskonale skrojone marynarki i spodnie z najwyższej jakości tkanin w szerokiej ofercie rozmiarowej. Niemiecka jakość, najlepsze włoskie wełny.
Milestone – niemiecka firma specjalizująca się od lat w produkcji okryć wierzchnich. Dopracowane modele, praktyczne i wszechstronne o klasycznym i sportowym charakterze.
Monte Carlo Casualwear - ekskluzywne dzianiny, bluzy we włoskim wydaniu z niemiecką rzetelnością wykonania.

Salon Mody Richi Białystok,  ul. Lipowa 18
tel. 85-7437-294
poniedziałek – piątek 10.30 -18.00, sobota 10.00- 15.00
Naszą pasją jest także tenis ziemny.
Prowadzimy korty tenisowe przy ulicy Antoniuk Fabryczny 4 w Białymstoku
www.centrumtenisowerichi.pl

Zapraszamy.

Richi - Salon mody
Richi - Salon mody
Richi - Salon mody
Richi - Salon mody
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1593 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39