RK Events


Białystok

tel. 85 740 99 10, 793 505 705
Ilość wyświetleń: 24513

RK Events - profesjonalna obsługa imprez www.rkevents.pl

Eventy
Zajmujemy się kompleksową realizacją całości imprezy. Tworzymy koncepcję, scenariusz i scenografię, hostessy, obsługujemy proces zapraszania gości, zapewniamy artystów, technikę sceniczną, catering, zajmujemy się działaniami promocyjnymi eventu. Wszystkie te elementy łączymy w spójną całość tak, aby goście czuli się zaszczyceni obecnością na imprezie. Zawsze tworzymy wyjątkową atmosferę.

Imprezy firmowe
Piknik może być doskonałą formą spotkania zarówno z kluczowymi klientami jak i z pracownikami i ich rodzinami. Nieco swobodniejsza sceneria sprzyja lepszemu poznaniu się ze współpracownikami lub kontrahentami. Dla naszych klientów organizujemy niezapomniane zamknięte pikniki firmowe oraz rodzinne, jak również plenerowe imprezy masowe, w których bierze udział od kilkudziesięciu do kilku tysięcy uczestników.

Otwarcia
Otworzyliśmy wiele fabryk , biur, sklepów. Zajmujemy się kompleksową organizacją przedsięwzięcia, najczęściej w obiektach naszych Klientów. Zapewniamy atrakcje, gwiazdy, scenotechnikę i hostessy, a także catering. Dbamy o przemówienia i przybyłych gości. Staramy się, aby były to niezapomniane chwile dla Państwa i Waszych Klientów.

Gale
Uroczyste gale i wielkie bale to niepowtarzalne uroczystości w historii firm. Organizujemy jubileusze, rocznice, pomagamy nadać blasku ważnym wydarzeniom firmowym. Zapewniamy kompleksową organizację: scenariusz imprezy, prowadzących, gwiazdę muzyczną lub spektakl, atrakcje, uroczyste bankiety, filmy jubileuszowe, oprawę multimedialną, relację filmową i fotograficzną. Sprawimy, że będzie to niezapomniany dzień w Waszej historii.

Konferencje
Zajmujemy się kompleksową organizacją konferencji, kongresów i sympozjów zarówno w naszych lokalach, jak i poza nimi. Posiadamy własne sale konferencyjne, sprzęt audiowizualny i multimedialny, nagłośnienie, a w razie potrzeby zapewniamy sprzęt do tłumaczeń symultanicznych. Zapewniamy przygotowanie materiałów i gadżetów konferencyjnych. Posiadamy własny hotel dla przyjezdnych uczestników konferencji. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i catering.

Sport
Organizujemy różnego rodzaju imprezy sportowe (mecze, rozgrywki, wyścigi samochodowe, biegi narciarskie). Zapewniamy także zaplecze imprez sportowych (szatnie, namioty, wyżywienie uczestników, noclegi). Jesteśmy także organizatorem wyjazdów firmowych na duże wydarzenia sportowe.

Scenotechnika
Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez: od postawienia sceny, po nagłośnienie i multimedia. Koordynujemy przebieg całego wydarzenia. Współpracujemy z najlepszymi firmami z branży.

Incentive
Organizujemy wyjazdy Incentive, jako formę nagrody lub zachęty dla pracowników, partnerów biznesowych bądź klientów naszych Klientów. Wyszukujemy spektakularne miejsca i dostarczamy niezapomnianych wrażeń. W zależności od charakteru grupy i celów klienta organizujemy wyjazdy na szkolenia, kongresy i konferencje, nagrody wyjazdowe w konkursach i promocjach konsumenckich.

Hostessy
Oferujemy możliwość skorzystania z usług profesjonalnych hostess, modelek i modeli, którzy będą nie tylko ozdobą imprezy, ale także jej wsparciem merytorycznym. Współpracujemy z osobami o wysokiej kulturze osobistej, znających języki obce, potrafiącymi szybko reagować w każdej sytuacji.

Imprezy plenerowe
Imprezy plenerowe obsługujemy od 2005 roku. W tym czasie zaufało nam setki samorządów, organizujących dni miast, gmin, powiatów, a także instytucje prywatne. W dowód uznania od 2015 roku jesteśmy jednym z 9 FC Partnerów w Polsce Kompanii Piwowarskiej. Posiadamy odpowiednią ilość parasoli mebli płotków rollbarów i innego sprzętu, która pozwala nam obsługiwać nawet największe imprezy masowe. Zajmujemy się kompleksową organizacją: od zapewnienia sceny, gwiazdy i atrakcji po ogródek piwny i catering.

Wypożyczalnia sprzętu
Wynajmujemy namioty oraz hale namiotowe, stoły i ławy - miejsca siedzące dla kilku tysięcy osób, krzesła, stoły bankietowe, stoliki koktajlowe, talerze, szklanki, kieliszki do wina, wódki, filiżanki, meble piwne, sztućce.

RK Events
RK Events
RK Events
RK Events
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

Polecamy lokal
6-ŚCIAN - ROCK&ROLL PUB
6-ŚCIAN - ROCK&ROLL PUBul. Warszawska 34
15-063 Białystok


Więcej informacji
1104 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39