Rosti Poland Sp. z o.o.

ul. Myśliwska 18
15-569 Białystok

tel. 85 678 35 00
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 164278

Rosti Poland Sp. z o. o. jest jednym z najważniejszych zakładów produkcyjnych Grupy Rosti na świecie. Grupa Rosti należy do szwedzkiego koncernu Nordstjernan i zatrudnia dziś ok. 3500 pracowników w zakładach na całym świecie: Szwecji, Niemczech, Rumunii, Anglii, Chinach, Malezji, Turcji oraz Polsce.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług produkcyjnych związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku, lakierowania i dekoracji oraz montażu wyrobów gotowych. Nasze produkty są stosowane w branży motoryzacyjnej, elektrotechnicznej, medycznej, opakowań, AGD oraz sektorze profesjonalnych urządzeń biznesowych.

Jesteśmy największym zakładem w Grupie Rosti i jednocześnie jednym z największych pracodawców na Podlasiu. Posiadamy nowoczesną fabrykę na ul. Myśliwskiej, w której zatrudniamy ok. 1100 pracowników. Dzięki ciągłym inwestycjom nasza fabryka dynamicznie rozwija się i należy do najnowocześniejszych w Unii Europejskiej.

Struktura Rosti Poland jest bardzo zróżnicowana. Oprócz produkcji i montażu, które stanowią podstawę naszego biznesu posiadamy następujące działy:

 • Badań i Rozwoju,
 • Inżynierii wraz z Narzędziownią,
 • Komercyjny,
 • Jakości,
 • Łańcucha Dostaw wraz z Magazynem,
 • Utrzymania Ruchu,
 • Ciągłego Doskonalenia,
 • HR,
 • Finansów,
 • BHP, Ochrony Środowiska i Systemów Zarządzania,
 • IT.

Rosti to…

Wspaniali współpracownicy i solidny pracodawca

To u nas spotkasz pełnych pasji i zaangażowania ekspertów w swoich dziedzinach. Każdy dzień traktujemy jak wyzwanie i okazję do nauczenia się nowych umiejętności. Dzielimy się wiedzą i inspirujemy nawzajem. Dzięki współpracy i wsparciu tworzymy jeden zgrany zespół – zespół Rosti.

Nowoczesna, rozwijająca się firma

Nowoczesne biuro, hala produkcyjna, magazyn wysokiego składowania, warsztaty techniczne, centrum innowacji oraz unikalne strefy pracy jak: Sustainability Centre, Customer Care Centre czy Akademia Techniczna to miejsca spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa, które zapewniają komfort codziennej pracy.

Lider w swojej branży

Skala naszej działalności to nie tylko imponujące portfolio światowych klientów oraz szeroka gama produktów, ale także wyzwania technologiczne, produkcyjne oraz biznesowe, dzięki czemu staliśmy się najlepszym na Podlasiu miejscem do rozwoju zawodowego. Dostarczamy produkty wysokiej jakości, odpowiadające zróżnicowanym potrzebom klientów, dlatego tak duży nacisk kładziemy na rozwój i inwestycje.

Międzynarodowe środowisko pracy na Podlasiu

Po pierwsze posiadamy fabryki na całym świecie, dzięki czemu wielokrotnie mamy okazję do współpracy w ramach różnego rodzaju projektów i dzielenia się wiedzą z kolegami z innych krajów z Grupy Rosti.

Po drugie nasi klienci to przedstawiciele wiodących marek znanych na całym świecie. Współpracując z nimi, mamy swój wkład w kreowanie rozwiązań, z których korzystają konsumenci na całym świecie.

Bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia

Kluczowymi wartościami firmy są uczciwość, pasja, partnerstwo i doskonałość. Natomiast nadrzędnym celem tworzenie bezpiecznego i przyjaznego miejsca pracy poprzez ciągły rozwój pracowników, stałe podnoszenie kwalifikacji oraz poprawę warunków pracy

Pomagamy z pasją i pełnym zaangażowaniem

W Rosti pracują osoby z pasją, starające się przekuwać swoje zainteresowania w moc dobra, którą mogą ofiarować innym. Dlatego w ramach CSR angażujemy się w działania charytatywne na rzecz środowiska i osób najbardziej potrzebujących. Zbiórki rzeczowe i pieniężne, wolontariat pracowniczy, charytatywne turnieje sportowe czy kampanie sadzenia drzew - Ty także możesz się wziąć w nich udział !!!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.rosti.com oraz aplikowania do pracy!

Rosti Poland Sp. z o.o.
Rosti Poland Sp. z o.o.
Rosti Poland Sp. z o.o.
Rosti Poland Sp. z o.o.
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

930 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39