Rozpoczynamy sezon foodtruckowy! Zapowiada się przepysznie [KONKURS]

2024.04.24 06:50
Po raz kolejny plac przy Parku Handlowym Wysockiego wypełni się pysznościami z całego świata. Przez trzy dni food trucki będą serwować mieszkańcom Białegostoku swoje najlepsze specjały.
Rozpoczynamy sezon foodtruckowy! Zapowiada się przepysznie [KONKURS]
Fot: Maciej Safaryn

Zlot Food Trucków w Białymstoku wystartuje w piątek (26 kwietnia) przy Parku Handlowym Wysockiego. Wydarzenie potrwa do niedzieli (28 kwietnia).

Zlot Food Trucków w Białymstoku

Przyszła wiosna a co za tym idzie - można powitać sezon foodtruckowy. Mieszkańcy Białegostoku będą mieli okazję po raz kolejny delektować się różnorodnymi potrawami przygotowywanymi przez pasjonatów kulinariów z różnych zakątków świata. Od amerykańskich burgerów i frytki belgijskie, po egzotyczne dania azjatyckie, każdy znajdzie coś dla siebie. Kilkanaście food trucków zaserwuje zarówno sycące dania główne, przekąski, jak i pyszne desery oraz orzeźwiające napoje. Wszystkie potrawy będą przygotowane z najświeższych sezonowych produktów.

"FUTRAKI", organizacja zrzeszająca kilkuset właścicieli food trucków, jest gospodarzem tegorocznego Zlotu Food Trucków w Białymstoku.

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać vouchery do wykorzystania na Zlocie Food Trucków. Aby je zdobyć, można wziąć udział w konkursie dostępnym TUTAJ.

Więcej informacji: Zlot Food Trucków w Białymstoku

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1056 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39