Rutkowski Development

ul. Transportowa 2D/U4
15-399 Białystok

tel. 721 999 721, 723 606 723
Czynne: PN - PT: 9.00 - 17.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 19023

Rutkowski Development to marka deweloperska wchodząca w skład grupy kapitałowej Rutkowski Group.

Do każdego naszego projektu podchodzimy w sposób całościowy, tworząc miejsca, które spełniają potrzeby społeczeństwa i zyskują w czasie na swojej wartości. Rozważnie wybieramy lokalizacje naszych osiedli, które z reguły skupione są wokół zielonych przestrzeni (lasów, parków, akwenów wodnych) i w sąsiedztwie infrastruktury. Zwracamy uwagę na to, żeby mieszkańcom naszych osiedli żyło się wygodnie. Warto dodać, że nasze budownictwo charakteryzuje nowoczesne, ponadczasowe wzornictwo, które odpowiada na aktualne potrzeby rynku. Naszym znakiem rozpoznawczym są mieszkania z ponadstandardowymi balkonami, które zapewniają mieszkańcom dodatkową przestrzeń do spędzania czasu – wyjaśnia Prezes Rutkowski Group, Kamil Rutkowski.

Rutkowski Group buduje w całej Polsce, zarówno inwestycje deweloperskie, jak i komercyjne, czy w zakresie generalnego wykonawstwa. Może pochwalić się 72 realizacjami, w tym wybudowaniem 32 osiedli, gdzie dostępnych jest w sumie 3756 mieszkań. Zarządza assetem ok. 100 nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Tworzymy markę produktów i usług budowlanych szanowaną przede wszystkim ze względu na wysoką estetykę i jakość realizacji, kreowaną w oparciu o wspólne wartości, partnerską i otwartą kulturę pracy – podkreśla Prezes Rutkowski Group, Kamil Rutkowski.

Ignatki Forest
Duo Apartamenty
Apartamenty Antoniuk
Ultra Sonata
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
904 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39