Simply Log sp. z o.o. sp. k. - transport krajowy, transport międzynarodowy

al. 1000-lecia Państwa Polskiego 4/129
15-111 Białystok

tel. 85 674 54 54
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 5185

FACEBOOK

Kim jesteśmy?
Simply Log  jest to firma z spedycyjna z Białegostoku, która skutecznie zajmuje się organizacją transportów drogowych na terenie całego kraju i Unii Europejskiej.
Niezależnie od lokalizacji, długości trasy czy stopnia zaawansowania samego transportu nasi specjaliści są do Waszej dyspozycji. Wbrew pozorom transport towarów dla wielu osób może być problematyczny i trudny do zaplanowania.

Krótki czas realizacji
Od zgłoszenia do realizacji w niecałe 24h. Tylko tyle czasu potrzebujemy aby zorganizować Państwu transport niezależnie od kierunku w którym chcecie wysłać towar. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziecie możliwość wykonania kalkulacji tras na nowych kierunkach i wycen długoterminowych.

Dobór pojazdu
Dobór pojazdu samochodowego zależy od rodzaju ładunków, ładowności i ograniczeń związanych z dostawą. Najczęściej dostawy realizujemy pojazdami typu plandeka, chłodnia wykorzystujemy do tego auta typu solówki lub zespoły pojazdów składające się z tzw. ciągników siodłowych z naczepami. W naszej ofercie znajdziecie nowoczesny i zróżnicowany tabor. Pojazdy takie jak ciągniki siodłowe z naczepami, plandeki, solówki i busy wyposażone są w komplet pasów mocujących i narożniki. Kierowcy posiadają kompletną odzież ochronną.

Bezpieczeństwo to podstawa
Bezpieczeństwo Klientów w branży transportowej w dużej mierze zależy od doboru odpowiedniej spedycji. Usługi transportowe na terytorium kraju może wykonać wiele firm. Nieliczne wykonają usługę w sposób bezpieczny, fachowy i terminowy. Posiadamy odpowiednie dokumenty takie jak licencję i ubezpieczenie zapewniające gwarancję dobrze zrealizowanego transportu i chronią nas i naszych Klientów.

Transport to nasza codzienność
Transportem krajowym i transportem międzynarodowym zajmujemy się od lat, codziennie pracując na naszą opinię i zaufanie klientów. Każdego dnia podnosimy swoje kwalifikacje i uczymy się nowych kierunków transportu aby móc zapewnić naszym Klientom optymalną i kompleksową obsługę.

Co nas wyróżnia?
To co nas wyróżnia to fakt iż podczas realizacji aż 98% transportów łączonych nie przeładowujemy towarów. Eliminujemy tym samym ryzyko uszkodzenia ładunku podczas transportu. Spedycja drobnicowa realizowana przez naszych Pracowników daje kontrolę i bezpieczeństwo.

Kontakt
Możliwości kontaktu jest wiele.
Można odwiedzić nas w siedzibie firmy lub skontaktować się bezpośrednio przez stronę internetową:
www.simplylog.pl
biuro@simplylog.pl
+ 48 85 674 54 54
Gwarantujemy, że odpowiemy na każde zapytanie.

Simply Log sp. z o.o. sp. k. - transport krajowy, transport międzynarodowy
Simply Log sp. z o.o. sp. k. - transport krajowy, transport międzynarodowy
Simply Log sp. z o.o. sp. k. - transport krajowy, transport międzynarodowy
Simply Log sp. z o.o. sp. k. - transport krajowy, transport międzynarodowy
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

842 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39