Soma&Soul Cosmetology&SPA

ul. Mławska 4 lok. U3
15-411 Białystok

tel. 85 733 22 22, 795 806 525
Czynne: PN - PT: 9.00 - 19.00, SOB: 10.00 - 16.00
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 28573

Soma&Soul Cosmetology&SPA (wejście od ul. Kijowskiej, obok Opery i Filharmonii Podlaskiej)

Witamy w świecie Soma&Soul...

W miejscu,w którym poczujesz odnowę ciała oraz ukojenie duszy.

Na bazie kilkuletniego doświadczenia w największej sieci salonów kosmetycznych i SPA, stworzyliśmy własną markę Soma&Soul – firmę nowoczesną, reagującą na potrzeby i oczekiwania Klienta w branży beauty.

Priorytetem Soma & Soul jest stworzenie miejsca w którym zrelaksujesz się w domowej atmosferze z wyjątkowym klimatem. Zapewnimy Ci specjalistyczne podejście oraz indywidualnie dobrane terapie przez zespół naszych specjalistów.

Pracujemy na najwyższej jakości profesjonalnych kosmetykach firm Medi + Derma, Pro XN, Wagheggi i najnowocześniejszym sprzęcie.

ZABIEGI:
GENEO to wyjątkowa platforma marki Pollogen, która umożliwia uzyskanie odmłodzonej, ujędrnionej i naturalnie wyglądającej skóry. Łącząc w sobie klinicznie sprawdzone technologie, takie jak Oxygeneo, Tripollar RF i Ultrasound, oferuje szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających. Każda technologia może być stosowana oddzielnie w formie zabiegu pielęgnacyjnego, aby zadziałać efektywnie i jednostopniowo na skórę, lub łącznie – w celu uzyskania pełnego efektu synergii i spektakularnego odżywienia i odmłodzenia.

OKSYBRAZJA - PEELING TLENOWO-WODNY
Oksybrazja / Oxybrazja, inaczej nazywana peelingiem / mikrodermabrazją tlenowo-wodną intensywnie, ale równocześnie bezboleśnie i bezinwazyjnie złuszcza naskórek, nie wywołując podrażnień często pojawiających się przy innych formach oczyszczania skóry (m.in. oczyszczanie manualne, mikrodermabrazja). Oxybrazja w odróżnieniu od mikrodermabrazji diamentowej czy peelingu kawitacyjnego wykonywana jest bezdotykowo. Podczas zabiegu w skórę wtłaczany jest tlen pod ciśnieniem, a martwe komórki zostają oderwane od skóry i usunięte. Oksybrazję polecamy osobom o bardzo wrażliwej skórze, również naczyniowej. Zabieg jest przyjemny, odświeżający, idealny na upalne dni. U osób z tłustą cerą zaleca się serię zabiegów (min. 1 raz w tygodniu). Po zabiegu skóra jest idealnie gładka, nawilżona, pozbawiona złuszczeń skóry, a pory są znacznie zwężone.

KRIOLIPOLIZA FREEZE SCULPTOR - WYMRAŻANIE TŁUSZCZU
Najnowocześniejsza metoda redukcji tkanki tłuszczowej.
Tkanka tłuszczowa jest niezwykle wrażliwa na niską temperaturę. W Soma&Soul wykorzystujemy tę właściwość do skutecznego usuwania tłuszczu technologią kriolipolizy. Pracujemy na najbardziej zaawansowanym urządzeniu do kriolipolizy Freeze Sculptor, który oprócz technologii wymrażania i próżniowego zasysania skóry, wyposażony jest również w niebieskie światło LED. Freeze Sculptor zamraża tłuszcz do nawet -10 stopni C. Jeden zabieg kriolipolizy w Soma&Soul redukuje warstwę tłuszczu w obszarze poddanym zabiegowi o 25-45%. Tę wartość można inaczej wyrazić w zmniejszeniu obwodu ciała o około 5-8 cm po jednym zabiegu.

Endermologia LPG
Inteligentna metoda stymulacji Twojej skóry i Twojego ciała wprowadzi Cię w nowy wymiar pielęgnacji.

30 lat badań i doświadczeń pozwoliło stworzyć firmie LPG® prawdziwie rewolucyjną metodę endermologie® Alliance: jedyną bezinwazyjną, mechaniczną stymulację pobudzającą w naturalny sposób metabolizm komórkowy.

TRWAŁA DEPILACJA - DEPILACJA LASEROWA / FOTOEPILACJA / FOTODEPILACJA
Dzięki serii zabiegów depilacji laserowej w Soma&Soul możesz trwale pożegnać się z niechcianym owłosieniem. Podczas zabiegów energii świetlna ulega zamianie w skoncentrowane ciepło, które prowadzi do zniszczenia komórek macierzystych odpowiedzialnych za wyrastanie włosków.

Bloomea
Bloomea to urządzenie do Modelingu skóry wykorzystujące 3 synergicznie działające technologie: Makroeksfoliacja, Mikrowibracja i Luminoterapia
Doprowadzamy do:

 • poprawy napięcia,
 • wymodelowania twarzy,
 • redukcji zmarszczek i przebarwień,
 • zagęszczenia skóry,
 • bardzo mocnego nawilżenia.

Zabiegi na ciało oraz rytuały z wykorzystaniem kosmetyków marki Salco au Naturel

MASAŻE

 • masaż klasyczny - całościowy lub częściowe,
 • masaż relaksacyjny,
 • masaż antycellulitowy,
 • masaż ujędrniająco-wyszczuplający,
 • masaż twarzy, szyi i dekoltu,
 • masaż dla kobiety w ciąży lub młodej mamy,
 • masaż stemplami. Inaczej zwany jest Pantai Luar, co w dosłownym tłumaczeniu znaczy "na nowych brzegach". Jest to relaksacyjny masaż całego ciała, który odpręża i koi zarówno ciało, jak i zmysły,
 • inne (więcej informacji: www.somaspa.pl).

Prowadzimy sprzedaż detaliczną profesjonalnych kosmetyków firm: Medi + Derma, Pro XN, indywidualnie dobieranych do Państwa skóry.

Soma& Soul Cosmetology&SPA
ul. Mławska 4 lok. U3 (wejście od ul. Kijowskiej, obok Opery i Filharmonii Podlaskiej)
tel: 85 733 22 22, 795 806 525
www.somaspa.pl
https://www.facebook.com/somaandsoulbialystok/

W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

1497 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39