Staff Partners

ul. Zwycięstwa 8 lok. 407
15-703 Białystok

tel. 509 426 344
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 52797

Grupa Staff Partners to sprawdzony dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.
Współpracę z Klientem opieramy na budowaniu partnerskich relacji, rzetelnej obsłudze i przejrzystej ofercie cenowej.
Nasze usługi realizowane są przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, gwarantujący indywidualne podejście do każdego projektu.

NASZA OFERTA:

Rekrutacja pracowników
W zależności od potrzeb oraz charakteru stanowiska możemy zaproponować Państwu standardową rekrutację i selekcję kandydatów, w przypadku wysokiej klasy specjalistów poszukiwania bezpośrednie natomiast w sytuacji gdy trudno jest ostatecznie zdefiniować potrzeby nowego stanowiska - metodę try & hire.
Działamy zawsze w oparciu o zasadę success fee, co oznacza, że ponosicie Państwo koszty tylko w przypadku zatrudnienia wybranego kandydata w Państwa firmie.

Praca tymczasowa
Praca tymczasowa to nowoczesne rozwiązanie, dające możliwość elastycznego dostosowania wielkości zatrudnienia do rzeczywistych potrzeb organizacyjnych przedsiębiorstwa. Jest to stały element polityki personalnej realizowanej przez efektywnie zarządzane firmy na całym świecie.
Usługa polega na oddelegowaniu do pracy na rzecz Klienta pracowników zrekrutowanych zgodnie z wymogami konkretnego stanowiska a następnie zatrudnionych przez Staff Partners.
Oznacza to, że wszystkie sprawy administracyjne w tym naliczanie i wypłatę wynagrodzeń, odprowadzenie podatku oraz składek ZUS przejmuje na siebie Staff Partners.

Payroll
Oferujemy naszym Klientom pełną obsługę kadrowo-płacową, realizowaną przez naszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.
Dzięki powierzeniu tej sfery Państwa działalności w ręce Pay Staff zyskujecie Państwo pewność prawidłowo i terminowo naliczonych wynagrodzeń, prowadzonych zgodnie z przepisami prawa akt osobowych a przede wszystkim możliwość skoncentrowania się na Państwa kluczowej działalności.
Od chwili nawiązania współpracy to Pay Staff odpowiada za przestrzegania prawidłowości i terminów rozliczeń z US i ZUS.

Szkolenia
W naszej ofercie znajdują się także seminaria oraz warsztaty jak również doradztwo w zakresie przygotowywania profesjonalnych wystąpień publicznych.
Tematyka oferowanych przez nas szkoleń dotyczy zasad funkcjonowania w otoczeniu biznesowym, zdolności kierowania zespołem ludzi oraz doskonalenia swoich umiejętności. Szczegółowy zakres szkoleń znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Numer Certyfikatu Ministerstwa Pracy 386

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Zespół Staff Partners

Staff Partners
Staff Partners
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

1168 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39