Studio Tańca Max dance

Al. Piłsudskiego 8/1
15-445 Białystok

tel. 500 204 400
Czynne: kontakt telefoniczny
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 166034

STUDIO TAŃCA MAX DANCE to miejsce w Białymstoku dla wszystkich pasjonatów tańca. Spotykają się tu ludzie, którzy dopiero zaczynają przygodę z tańcem oraz osoby dla których ta forma ruchu i sztuki stanowi część życia. Spotkacie tu Państwo wszechstronnie utalentowanych tancerzy oraz dyplomowaną kadrę instruktorską, która odkryje przed Wami uroki i tajniki tańca w sposób łatwy, miły i przyjemny. W naszej ofercie znajduje się:

W ofercie znajduje się m.in.:

 • kurs tańca towarzyskiego dla par lub singli,
 • taniec użytkowy,
 • discofox 2 na 1,
 • taniec brzucha,
 • sexy dance,
 • high heels,
 • chair dance,
 • stretching,
 • pilastes,
 • broadway jazz,
 • jazz,
 • burleska,
 • latino solo,
 • salsa solo,
 • bachata,
 • zumba,
 • salsation,
 • shuffle dance.

Nieustanne podnoszenie kwalifikacji oraz udział w wielu tanecznych szkoleniach i warsztatach sprawiają, iż wprowadzamy w Białymstoku nowe formy, dając Państwu możliwość poznawania kultury tanecznej całego świata.

Studio działa na rynku od 2005 roku. Posiadamy dwie klimatyzowane sale taneczne oraz profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Siedziba studia znajduję się w samym centrum miasta, umożliwiając Państwu dogodny dojazd samochodem, jak i komunikacją miejską.

Oferta:

1) Zajęcia grupowe

DISCOFOX DLA PAR
Discofox to taniec użytkowy, w Polsce przyjęła się także nazwa „dwa na jeden” (2 na 1). Discofox możemy tańczyć prawie do każdej muzyki dyskotekowej, niezależnie od jej tempa. Kroki i przejścia taneczne tego tańca to kompilacja wielu styli tanecznych, zawiera elementy samby, salsy, cha-cha-cha, rock and rolla, a nawet jazz, dzięki temu jest ciekawy i nieskomplikowany zarazem. Discofox to taniec użytkowy, którego największą zaletą jest uniwersalność, gdyż może być tańczony praktycznie do każdej muzyki i na każdej imprezie. Jest to idealny taniec na wesele zarówno dla gości, jak i dla pary młodej jako pierwszy taniec weselny.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO DLA PAR
Na kursach podstawowych realizowany jest światowy program taneczny, czyli wszystkie tańce, które mogą być przydatne zarówno na eleganckim bankiecie, jak i na zabawie weselnej. Nauką objęte są tańce standardowe - walc angielski, tango, walc wiedeński oraz tańce latynoamerykańskie - salsa, cha cha, jive, bachata.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO DLA SINGLI
Jeśli chcesz nauczyć się tańca towarzyskiego, a nie masz partnera lub partnerki, to właśnie specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ten kurs. Jest to również okazja do miłego spędzania wolnego czasu i zawarcia nowych znajomości. W programie kursu znajdują się tańce:

standardowe:

 • walc angielski,
 • tango,
 • walc wiedeński.

latynoamerykańskie:

 • salsa,
 • cha cha,
 • jive,
 • bachata.

taniec użytkowy:

 • discofox.

Na kursie jest taka sama liczba pań i panów. Podczas każdych zajęć odbywają się zamiany partnerów.

LATINO SOLO
Latino solo to niezwykle żywiołowe rytmy tańców latynoamerykańskich: samby, salsy, bachaty, rumby, cha chy, jive’a oraz pasodouble. To zajęcia przeznaczone dla osób, które chcą poznać tańce latynoamerykańskie i nauczyć się tańczyć je bez partnera. Jest to również lekcja gracji. Tu wiek nie gra roli. Tańcząc lepiej poznacie swoje ciało, nauczycie się ładnie poruszać, nabieracie pewności siebie i przypominacie sobie, jaką radość daje taniec. Tańce w rytmach latynoskich sprawiają, iż każdy mięsień nabierze sprężystości.

SALSA SOLO
Salsa solo to znakomity sposób na rozwijanie własnych umiejętności tanecznych, a także na poprawę kondycji i utrzymanie linii. Daj ponieść się gorącym latynoskim rytmom! Zajęcia prowadzone solo, w których mogą uczestniczyć Panie, jak również Panowie. To taniec dla każdego, ponieważ łatwo nauczyć się jej podstaw, a potem stopniowo doskonalić umiejętności. Salsa pasuje do prawie każdej muzyki, a więc jest bardzo praktyczna. Salsa pozwala na improwizację – nawet tańczona w parze, a przede wszystkim jest pełna humoru i pozwala dobrze się bawić.

BROADWAY JAZZ
Technika tańca łącząca w sobie taniec jazzowy, klasyczny, stepowy, rewiowy. Niezwykle ekspresyjna i widowiskowa. Podczas zajęć poznasz kroki tańca musicalowego, które przeniosą Cię do Ameryki lat 20. Jeśli chcesz poczuć się jak na scenie nowojorskiego Broadwayu i zatańczyć jak bohaterki znanych musicali, te zajęcia są dla Ciebie!

JAZZ
Jego podstawą jest technika tańca klasycznego. Styl ten pozwala na wyrażanie emocji poprzez wykorzystanie naturalnych ruchów i możliwości ludzkiego ciała. Jazz to taniec kontrastów i poprzez to daje niewiarygodnie szeroki wachlarz środków wyrazu. To połączenie unoszenia i opadania, dynamiki i liryki, ekspresji i wyciszenia. Nic dziwnego, że zdobywa rzesze miłośników pragnących poprzez taniec wyrazić swoją osobowość. Taniec jazzowy to jeden z najpopularniejszych stylów tanecznych, który nieodłącznie kojarzy się z konwencją teatru muzycznego. Charakterystyczne cechy jazzu to: pulsacja swingowa, kształtująca indywidualny, wewnętrzny rytm, niezależny od akompaniamentu muzycznego oraz policentryzm, czyli izolowanie poszczególnych części ciała tak, by móc poruszać nimi niezależnie. Korzenie tańca jazzowego sięgają Afryki. W kulturze afrykańskiej słowo "jazz" oznaczało siłę, gwałtowność, ekstazę. Jazz to fuzja różnych technik tanecznych, które zaowocowały niezwykłym wachlarzem możliwości ruchowych, zapewniając radość z tańca, a także znakomity efekt wizualny. Ekspresyjne użycie rąk, ramion i nóg; obroty i podskoki - to wszystko odgrywa dużą rolę i pomaga w budowaniu silnych, a jednocześnie płynnych, gładkich i bardzo technicznych układów.

PILATES
Pilates to trening całego ciała, połączenie ćwiczeń inspirowanych jogą, baletem i ćwiczeniami izometrycznymi (siłowymi). Jego celem jest wzmocnienie mięśni bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążenie kręgosłupa, poprawa postawy, uelastycznienie ciała, obniżenie poziomu stresu oraz ogólna poprawa zdrowia. Główną zaletą tej metody jest prostota ćwiczeń, które trenują nasz umysł i ciało. Tego właśnie brakuje nam, aby po ciężkim dniu pracy wykonać kilka prostych ruchów i pozbyć się skumulowanego napięcia, rozluźnić się i nabrać siły.

STRETCHING
To kombinacja ćwiczeń wzmacniających całe ciało w połączeniu z intensywnym rozciąganiem. Jeśli szukasz dynamicznego pełnego podskoków treningu – te zajęcia nie będą w Twoim guście. Tu stawiamy na wsłuchanie się w swoje ciało i wyciszamy poprzez specjalnie ułożoną sekwencje ćwiczeń. Powoli poznajemy i zwiększamy możliwości swojego ciała. Taki trening jest doskonałym uzupełnieniem innych ćwiczeń. Może też występować samodzielnie, bo zwiększa siłę i wydolność organizmu. Streching zwiększa napływ krwi do mięśni i rozluźnia, przyspieszając regenerację i spalanie tkanki tłuszczowej; powiększa ruchomość stawów, dzięki czemu zachowujesz prawidłową sylwetkę i nabierzesz sprawności.

BURLESKA
Taniec burleska pierwotnie był artystycznym pastiszem przedstawień operowych. Później wpleciono inne elementy i dodano bogatą w sceniczne rekwizyty erotyczną oprawę. Mimo że burleska jest zdominowana przez kobiety, mężczyźni również zajmują się tym rodzajem sztuki. Burleska ma wiele nawiązań stylistycznych do pin-up. Ważne jest podkreślanie kobiecych kształtów i emanowanie sex appealem. Dużym atutem jest... praca z rekwizytem!!! Kapelusz, parasol, wachlarz, krzesło - będziemy tańczyć prawie ze wszystkim.

SEXY DANCE
Zajęcia oparte są na układzie choreograficznym, w który wplatane są niezwykle kobiece oraz bardzo zmysłowe ruchy. Sexy Dance doskonale wpływa zarówno na ciało, jak i psychikę. Zajęcia wzmacniają i rozciągają mięśnie, uczy się również na nich seksownego sposobu poruszania. Uczestniczki pracują nie tylko nad swoją powłoką cielesną, ale i nad swym podejściem do niej. Ta oryginalna mieszanka miękkości, namiętności i szybkich, dynamicznych ruchów stanowi wspaniały sposób na odnalezienie własnego stylu.

CHAIR DANCE
Jest to taniec z wykorzystaniem krzesła. Na zajęciach odkryjesz swoje różne strony - zarówno własnej kobiecości, jak i kreatywności. Na zajęciach uczymy się płynnego poruszania w tańcu, a także różnych nietypowych technik z wykorzystaniem krzesła, o których dowiesz się na zajęciach. Jeżeli chciałabyś próbować czegoś nietypowego i nietuzinkowego, to te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Nie zabraknie ciekawych rozwiązań i artystycznych choreografii. Na jednych zajęciach stawiamy na kobiecość, na innnych zaś na wyraz artystyczny w tańcu. Różnorodność to drugie imię tych zajęć.

HIGH HEELS
Zajęcia, na których uczymy się poruszać oraz tańczyć na obcasach. Jeżeli chciałabyś swobodnie tańczyć zarówno na imprezach, jak i masz ochotę wyrazić swoje emocję oraz artystyczną stronę swojej duszy w tańcu - to zajęcia dla Ciebie. Na zajęciach pracujemy nad odpowiednią sylwetką, postawą, pewnością siebie, rozciągnięciem, a także nad tym, aby jak najswobodniej poruszać się w tańcu. Od czasu do czasu nie zabraknie również floor-worku, czyli pracy z podłogą. Zajęcia dedykowane są dla kobiet, które pragną poruszać się zmysłowo i z gracją. Zwiększają świadomość własnego ciała, poprawiają sylwetkę oraz uczą chodzenia i tańczenia na obcasach. W choreografie wplatane są zmysłowe kocie ruchy, dlatego na tych zajęciach poczujesz się jak tancerka z teledysku.

TANIEC BRZUCHA
Tradycyjny orientalny taniec kobiet, wyzwalający to, co najbardziej uwodzicielskie i zmysłowe. Ta forma ruchu rozwija mięśnie kręgosłupa, rozluźnia stawy bioder, miednicy, ramion oraz szyi. Tancerki odnajdują w sobie miękkość i zmysłowość. W tańcu wykorzystuje się przepiękne orientalne ozdobne pasy, które zawiązujemy wokół bioder: pomagają one doskonalić technikę i... kuszą. Subtelna muzyka, dzwonienie ozdób na pasach, szmer kobiecych szeptów oraz prawdziwa tajemnica.

ZUMBA
Zumba® to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggeaton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba i wiele innych.

SALSATION
Salsation to program taneczno fitnessowy. Łączy miłość do tańca z elementami treningu funkcjonalnego. Idea , która przyświeca salsation to skupienie się na emocjach. Każda choreografia opowiada inną historię i inne uczucia. Choreografie to sekwencje pewnych kroków, które powtarzają się przy określonym fragmencie muzycznym. najważniejsza jest muzyka ! Zadaniem choreografii jest podkreślenie muzyki, zwrócenie uwagi na zmianę tempa, wejście nowego instrumentu, na pojawiający się akcent. Zajęcia salsation uczą kontroli nad ruchem ciała podczas tańca. Są zbudowane w taki sposób, aby zwiększyć świadomość swojego ciała.

SHUFFLE DANCE
Taniec polegający na pozornym "ślizganiu się" po parkiecie. Jest to taniec freestylowy. Wyróżniamy dwa podstawowe kroki: running man oraz shuffle. Shuffle dance to współczesna wersja tańca ulicznego! Ten żywiołowy taniec do muzyki elektronicznej powstał w Australii. Nauczysz się od prostych połączeń kroków do trochę bardziej skomplikowanych układów, nauczysz się improwizować! Swobodny i radosny styl tańca, który może tańczyć każdy niezależnie od wieku!

2) Lekcje indywidualne

LEKCJE INDYWIDUALNE
Proponujemy lekcje dla par i pojedynczych osób.
Można samemu wybrać dowolne tańce i zdecydować o tempie nauczania.
Bezpośredni kontakt z instruktorem pomaga dokładniej przyswoić taneczną wiedzę.
Taką formę nauczania polecamy osobom nieśmiałym, które nie mają odwagi przyjść na kurs tańca lub nie mają na to czasu. Często jedna lub kilka lekcji mogą pomóc w przezwyciężeniu własnych drobnych słabości.
Tempo zajęć, poziom nauki tańca oraz tańce dostosowane są do Państwa potrzeb.

LEKCJE DOKSZTAŁCAJĄCE

Z tej formy korzystają osoby, które:

 • potrafią tańczyć i chcą poprawić jakość swojego tańca,
 • muszące uzupełnić zaległości w tańcu bądź uzupełnić repertuar kursu tańca,
 • mające problemy z poszczególnymi krokami lub figurami,
 • przygotowują się do pokazu na specjalna imprezę (np. własne wesele) i chcą indywidualnie dopracować wszystkie szczegóły, przypomnieć sobie kroki, dopasować choreografię do wielkości sali lub do wybranej przez siebie muzyki itp.

LEKCJE DLA NARZECZONYCH – PIERWSZY TANIEC

Proponujemy:

 • Przygotowanie do pierwszego tańca Młodej Pary na weselu,
 • kroki i choreografia do wybranego tańca,
 • prezentacja przed, w trakcie i po pokazie,
 • właściwa postawa,
 • naukę potrzebnych tańców do zabawy z gośćmi.

3) Wieczory panieńskie
Chcesz spędzić swój wieczór panieński zupełnie inaczej niż wszyscy? A może zafundować taki wieczór swojej przyjaciółce?
Spotkajmy się u nas => w studiu tańca Max Dance => Zorganizujemy Wam niepowtarzalny wieczór panieński.

Proponujemy Wam godzinny kurs Burleski, Tańca Brzucha, Sexy Dance, Dancehall'u, High Heels, Chair Dance, Salsy, Bachaty, Twerku i czego tylko zapragniecie! Nasi instruktorzy dodadzą Wam pewności siebie i podpowiedzą, jak umiejętnie i z wdziękiem prezentować swoją kobiecość.

Te niezwykłe zajęcia dadzą Wam ogromną dawkę muzycznej energii i tanecznych umiejętności, które wykorzystacie tego wieczoru. Gorąca muzyka i szalony taniec... zapewniamy dobrą zabawę, która będzie świetnym rozpoczęciem tego zwariowanego wieczoru. Po wyjściu od nas, Wszystkie będziecie królować na parkiecie!

Studio Tańca Max dance
Studio Tańca Max dance
Studio Tańca Max dance
Studio Tańca Max dance
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1709 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39