Szeregowa Owocowa

ul. Owocowa 34
16-070 Porosły-Kolonia

tel. 728 808 153, 728 809 284
Czynne: PN - PT: 10.00 - 17.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 33836

Zamieszkaj wygodnie wsród zieleni na nowo powstającym osiedlu zamkniętym PODLASKIE SADY w Łyskach (gmina Choroszcz), 2km od granicy Białegostoku. Lokalizacja zapewnia oddech od miejskiego zgiełku, a jednocześnie komfortowy i szybki dojazd do miasta.

Nasze szeregówki wyróżnia:

- nowoczesna fasada z nawiązaniem do klasyki,
- dojazd asfaltowy,
- pełne media (m.in. kanalizacja miejska, gaz, internet światłowodowy).

Domy zostaly zaprojektowane w optymalnym metrażu, z uwzględnieniem całkowitej wygody i funkcjonalności wnętrz oraz przestrzeni zewnętrznej.

Istotną kwestią w wykonaniu naszych domów jest ich wysoka energooszczędność, dlatego stosujemy systemy i elementy odpowiadające za jak najmniejsze straty ciepła, m.in. solidna izolacja poddasza oraz elewacji, dachówka, trzyszybowe duże okna zamontowane od strony południowej techniką "ciepłego montażu". Wykorzystywanie tego rodzaju technologii sprzyja niskim kosztom utrzymania i użytkowania domu. Stawiamy na wysoką jakość, jednocześnie zachowując zrównoważone koszty wykonania.

Chcemy również, aby klienci na długie lata byli zadowoleni z wyboru naszych mieszkań, dlatego jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb. Przy ponad 20-stoletnim doświadczeniu, szerokiej wiedzy budowlanej i obecności sprawdzonego grona fachowców wszystkie oczekiwania są dla nas do zrealizowania. 

Nasze osiedle Szeregowa Owocowa tworzy kompleks 40stu budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, podzielony na 5 szeregów: Borówka, Porzeczka, Śliwka, Gruszka oraz Wiśnia, które znalazły już swoich zadowolonych Nabywców.
Wychodząc naprzeciw tak dużemu zainteresowaniu rozpoczęliśmy prace przy kolejnych 5-ciu szeregach: Poziomka, Malina, Jeżyna, Morela i Aronia.

Pojedynczy szereg tworzy osiem dwukondygnacyjnych segmentów o powierzchni 90m2, każdy z własnym ogródkiem 40-45m2 i tarasem, oraz z dwoma miejscami parkingowymi. Domy są optymalnie ustawione względem światła słonecznego - wszystkie bez wyjątku od strony południowej. Na dolnej kondygnacji znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka, pomieszczenie gospodarcze i wiatrołap, na górnej trzy sypialnie i przestronna łazienka. Każdy segment wyposażony jest w osobne ogrodzenie, jak również szeregi są oddzielone odrębnymi ogrodzeniami.

Oprócz domów szeregowych oferujemy trzypokojowe mieszkania w zabudowie szeregowej dwukondygnacyjnej.
Przytulne i funkcjonalne lokale o powierzchniach 51 i 60 m2, do wyboru na parterze  z ogródkiem lub na piętrze ze strychem do adaptacji. Każde mieszkanie z osobnym wejściem, klatką schodową oraz miejscem parkingowym. Jest to atrakcyjne i nowoczesne rozwiązanie mieszkaniowe alternatywne do mieszkania w bloku - bardziej przystępne cenowo, a także brak tradycyjnego czynszu generuje dużo niższe koszty utrzymania.

Przestrzeń, kontakt z przyrodą, swobodę i komfort w codziennym funkcjonowaniu - wszystko to zapewni lokum w Szeregowej Owocowej.

Z uwagi na dynamiczny rozwój osiedla Szeregowa Owocowa inwestycja przewiduje w przyszłości duży sklep ogólnospożywczy.

ZAPRASZAMY!

www.podlaskiesady.pl

Szeregowa Owocowa
Szeregowa Owocowa
Szeregowa Owocowa
Szeregowa Owocowa
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1845 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39