POLECAMY
Znaleziono 2 wiadomości
Aktualności 2012.10.19 00:00
Na nadzwyczajnej sesji rady miejskiej poparto pomysł prezydenta miasta, by gospodarowanie odpadami w Białymstoku powierzyć spółce Lech. Przedsiębiorstwo przejmie zadania, które od połowy przyszłego roku musiałoby wykonywać miasto.
Biznes 2005.05.18 00:00
ASTWA jest najlepsza w Polsce w gospodarowaniu odpadami.
Aktualności 16:10
Kultura i Rozrywka 16:00
Kultura i Rozrywka 14:00
Aktualności 13:50
Aktualności 13:27
Biznes 13:00
Nauka 12:36
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji