POLECAMY
Znaleziono 1 wiadomość
Zdrowie 2012.02.29 00:00
Co najmniej 40, a w razie konieczności 60 nowych łóżek uda się zainstalować w nowym skrzydle Hospicjum dla dorosłych "Dom Opatrzności Bożej", które funkcjonuje przy ul. Sobieskiego w Białymstoku. Jego kierownik, Tadeusz Borowski-Beszta oraz cały zespół hospicjum chciałby przynajmniej część budynku oddać do użytku jeszcze w tym roku. Liczą na wsparcie osób dobrej woli.
Kultura i Rozrywka 10:54
Aktualności 10:00
Kultura i Rozrywka 08:27
Biznes 08:10
Ciekawostki 08:00
Aktualności 08:00
Aktualności 2026.06.25 19:49
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji