POLECAMY
Znaleziono 2 wiadomości
Kultura i Rozrywka 2009.12.07 00:00
Wystawami "Zwierz Podlaski" i "Natura Makro" Galeria Obuch przy ulicy Stołecznej wznawia swoją działalność artystyczną. Intrygujący wernisaż, który odbył się 5 grudnia, zachęca do obserwowania tego miejsca na kulturalnej mapie miasta.
Kultura i Rozrywka 2009.12.04 00:00
W sobotę , o godz. 18 w Galerii Obuch na ul. Stołecznej wernisaż prac dwóch artystów prezentujących prace w odmiennych technikach.
Aktualności 17:00
Aktualności 14:30
Turystyka 14:00
Biznes 13:42
Zdrowie 13:39
Sport 13:30
Kryminalne 12:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji