POLECAMY
Znaleziono 1 wiadomość
Aktualności 2010.01.03 00:00
Wraz z 2010 r. w mieszkaniach należących do spółdzielni mieszkaniowej Słoneczny Stok o 33 grosze wzrośnie opłata eksploatacyjna. Teraz zamiast 1,47 zł za metr kwadratowy mieszkańcy zapłacą 1,80 zł.
Aktualności 11:00
Aktualności 10:46
Aktualności 10:37
Sport 10:00
Aktualności 10:00
Nauka 09:38
Kultura i Rozrywka 09:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji