POLECAMY
Znaleziono 2 wiadomości
Zdrowie 2009.12.15 00:00
Od 15 grudnia laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku rozpocznie diagnostykę w kierunku wirusa grypy A/H1N1v.
Zdrowie 2009.12.03 00:00
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna podaje stan zachorowań na grypę w naszym regionie.
Aktualności 15:00
Aktualności 13:00
Nauka 12:30
Kultura i Rozrywka 12:00
Aktualności 11:56
Kultura i Rozrywka 10:54
Aktualności 10:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji