POLECAMY
Znaleziono 1 wiadomość
Kultura i Rozrywka 2020.10.03 13:36
Artyści z Białorusi - Naviband i Dzieciuki oraz Polski - Organek i Ilo&Friends wystąpili podczas koncertu "Sercem z Białorusią". Impreza odbyła się w piątek (2.10) na placu przed Teatrem Dramatycznym.
Aktualności 10:19
Kultura i Rozrywka 10:00
Praca 10:00
Kultura i Rozrywka 09:00
Sport 08:30
Kultura i Rozrywka 08:12
Biznes 08:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji