POLECAMY
Znaleziono 1 wiadomość
Zdrowie 2011.07.20 00:00
Główną przyczyną, dla której boimy się dentysty to przede wszystkim ból. Tak właśnie wskazało aż 60 procent uczestników ankiety "Dentofobia - strach przed dentystą", przeprowadzonej w Polsce na ponad 3,5 tys. respondentów przez portal Dentysta.eu. Dla 36 procent największym powodem do strachu jest "nieodpowiednie podejście lekarza", a dla dokładnie jednej piątej to "poczucie bezsilności".
Nauka 11:30
Aktualności 11:24
Aktualności 10:19
Kultura i Rozrywka 10:00
Praca 10:00
Kultura i Rozrywka 09:00
Sport 08:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji