Tarcica - KBB Orso Białystok

dodane dnia: 2019-06-25 przez: KBB ORSO Krzysztof Bartosik
Termin promocji: 2019-06-25 - 2039-06-25
Tarcica odpowiednia na więźbę dachową oraz na deskowanie niepełne dachu, tworzona jest z drewna wysokiej jakości. Tartaki, z którymi współpracuje KBB Orso zapewniają solidny materiał, sprawdzający się zarówno w przypadku niewielkich połaci dachowych, jak również podczas tworzenia skomplikowanych dachów wielospadowych. To drewno konstrukcyjne o potwierdzonej trwałości.

Obróbka tartaczna drewna, w wyniku której powstają między innymi belki, bale, listwy i deski, prowadzona jest z użyciem traków dla uzyskania optymalnych efektów. Tak w przypadku więźby dachowej, jak i poszycia dachu (deskowania niepełnego), użyte drewno powinno mieć określone właściwości. W wersji oferowanej Klientom jest:
• twarde oraz wytrzymałe, ponieważ pozyskiwane jest z drzew sosny, dębu oraz innych liściastych i iglastych o odpowiednim poziomie twardości drewna;
• wolne od pęknięć, rys, sęków, plam żywicy, skrętów włókien; rozpoznajemy wady, wybieramy jedynie drewno gotowe do użytku;
• odpowiednio wysuszone, na przykład w specjalnych komorach podczas kilkunastogodzinnego cyklu; optymalny poziom wilgotności to 7-13%.
Szczegóły oferty na https://kbborso.pl/tarcica/

Proces suszenia pozwala dodatkowo wyjałowić drewno – temperatura suszenia wynosi około 75 Stopni Celsjusza. W tak przygotowanej tarcicy nie znajdują pożywienia żadne szkodniki.

Wiele dotychczasowych zamówień dekarskich w KBB Orso do prac na terenie Białegostoku i okolic dotyczyło drewna konstrukcyjnego, dlatego mamy doświadczenie potrzebne do odpowiedniej selekcji materiału. Tylko odpowiednio dojrzałe drewno, poddane wszystkim niezbędnym procesom technologicznym trafia do naszych Klientów, dlatego również Państwo możecie nam zaufać, gdy potrzebne są chociażby belki na krokwie dachu.

Realizujemy zamówienia indywidualne oraz znacznie większe zlecenia, dotyczące wieloetapowych inwestycji budowlanych. Podstawą współpracy jest zawsze terminowość dostaw.

350 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39