The Waxing Bar - Centrum Depilacji

ul. Przygodna 14 lok. 3
15-032 Białystok

tel. 85 732 00 80
Czynne: PN - PT: 10.00 - 18.00, SOB: 9.00 - 15.00
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 31798

Centrum Depilacji The Waxing Bar, pierwszy salon depilacji w Białymstoku i pierwszy salon firmowy Lycon poza główną siedzibą w Warszawie. Pomysł na salon depilacji narodził się z pasji i długoletniego doświadczenia pracy w salonach tego typu w Nowym Jorku. Specjalizacja wyznacza wąski zakres usług w moim salonie, ale skupia się na ich ciągłym doskonaleniu, by zaspokoić najbardziej wymagających klientów.

Depilacja Lycon znana już na całym świecie od ponad 30 lat zawitała do Polski w 2011 roku. Produkty Lycon stanowią kombinację najwyższej jakości naturalnych żywic i pszczelego wosku. Ponadto mają niepowtarzalny zapach, dzięki czemu są również elementem zmysłowej aromaterapii. Doskonała jakość produktów w połączeniu z umiejętnościami profesjonalnego i wykwalifikowanego personelu autoryzowanych gabinetów kosmetycznych czyni depilację tym woskiem wyjątkowym rytuałem pielęgnacyjnym i relaksacyjnym. Fenomen polega na tym, iż przed zabiegiem tuż po dezynfekcji aplikuje się na skórę oliwkę, która tworzy barierę ochronną przed podrażnieniem. Dzięki temu wosk nie przykleja się do skóry oraz bardzo precyzyjnie chwyta nawet najkrótsze, milimetrowe włoski. W związku z tym skóra po zabiegu jest wyjątkowo gładka, miękka i bez podrażnień.

Ważnym elementem mojej działalności są szkolenia z depilacji. Prowadzone przeze mnie szkolenia przeznaczone są dla salonów kosmetycznych, które chcą pracować z produktami firmy Lycon. Warto podkreślić, iż woski Lycon nie są dostępne w hurtowniach kosmetycznych czy w Internecie, a ich zamówienie jest możliwe wyłącznie po odbyciu szkolenia przez wykwalifikowany personel. Oferowane przeze mnie specjalistyczne szkolenia w tym zakresie zapewnią zatem kosmetyczkom nabycie wszelkich umiejętności niezbędnych do wykonywania szybkiego, wydajnego i dokładnego zabiegu depilacji.
Ewa Leszczyński

Zakres Usług:

Depilacja:
- Brazilian bikini,
- French bikini,
- Bikini,
- Pachy,
- Nogi,
- Ręce,
- Twarz,
- Brwi,
- Nos,
- Wosk nad górną wargą,
- Broda,
- Tors,
- Kark,
- Plecy,
- Pośladki,
- Boyzilian,

Makijaż: dzienny, wieczorowy, biznesowy, sceniczny, ślubny, fotograficzny;

Sprzedaż kosmetyków Lycon.

The Waxing Bar - Centrum Depilacji
The Waxing Bar - Centrum Depilacji
The Waxing Bar - Centrum Depilacji
The Waxing Bar - Centrum Depilacji
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Trim Studio Fryzur
ul. Przygodna 14 lok. 3
15-032 Białystok
OPINIE
951 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39