Trwa rekrutacja na Letnie Praktyki Badawcze

2010.05.13 00:00
Letnie Praktyki Badawcze to wakacyjne, interdyscyplinarne warsztaty dla studentów i doktorantów, których celem jest wykorzystanie matematycznego sposobu myślenia do rozwiązywania rzeczywistych problemów firm i instytucji.
Trwa rekrutacja na Letnie Praktyki Badawcze
Fot: sxc.hu

Program Praktyk przeznaczony jest dla studentów o szerokiej skali zainteresowań naukowych, począwszy od matematyki i informatyki, poprzez nanotechnologię, do ekonomii i zarządzania. W czasie praktyk uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w kilku wybranych projektach o zróżnicowanej tematyce, m.in. modelowania obiegu pieniędzy w kasynach, modeli matematycznych w wirtualnych światach, odzyskiwania informacji z dysków twardych czy kryptografii. Z uczestnikami swoją wiedzą dzielą się specjaliści powiązani ze światem nauki i biznesu.

Podobnie jak w latach ubiegłych, Praktyki odbędą się w Warszawie w miesiącach letnich (lipiec-wrzesień). Dodatkowe informacje znaleźć można na stronie: Letnie Praktyki Badawcze. Aplikacje (krótkie CV, list motywacyjny oraz rekomendację od pracownika naukowego/pracodawcy) należy wysyłać na adres: praktyki@ibspan.waw.pl, podając w temacie numer referencyjny IBS/ARR/2010. Zgłoszenia są przyjmowane do 31 maja.

MAG

1917 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39