Warsztaty dla animatorów – Anna Zatorska Białystok

dodane dnia: 2017-05-16 przez: Anna Zatorska
Termin promocji: 2017-05-16 - 2027-05-16
Postanowiłam dzielić się swoją wiedzą z osobami, które chcą pracować z dziećmi. Prowadzę warsztaty dla animatorów, na które zapraszam nie tylko osoby chcące pracować zawodowo w tej branży. Mile widziani są też wszyscy rodzice, którzy chcieliby poznać tajniki kreatywnej zabawy oraz najlepszych gier i zabaw, a także nauczyć się, jak planować wolny czas z dziećmi tak, by maluchy aktywnie i z chęcią uczestniczyły w animacjach.

Oto szczegóły mojej ofert:
http://www.kinderbal.bialystok.pl/atrakcje-dla-dzieci-oferta/warsztaty-dla-animatorow/

Warsztaty dla animatorów i nie tylko – nauczymy Cię tworzyć świat zabawy

Już od 2012 roku z sukcesami i ogromną satysfakcją działam jako animatorka imprez dla dzieci – tych prawdziwych, ale też dla tych całkiem dorosłych. Opracowując i ealizując harmonogramy wydarzeń z udziałem moim i mojego zespołu, miałam okazję obserwować i uczyć się, jak działa animacja, jak reagują dzieci i dorośli na nasze działania, jak wciągać wszystkich do zabawy i co robić, by być skutecznym.

Czego nauczysz się na warsztatach dla animatorów?

Nie musisz być uzdolniony plastycznie, muzycznie czy wokalnie, aby być animatorem. Ja również Cię tego nie nauczę. Ale możesz liczyć na to, że poznasz jedną z najważniejszych umiejętności animatora: umiejętność rozumienia w lot potrzeb dzieci i właściwego reagowania na nie.
Ta umiejętność da Ci elastyczność w działaniach, tak że będziesz mógł dopasować animacje do nastroju i oczekiwań grupy, którą się zajmujesz.

Jakie cechy posiada dobry animator?

Jeśli potrafisz:
- zaszczepić w innych swój entuzjazm,
- szybko reagować na zmieniającą się sytuację
- słuchać mowy niewerbalnej i trafnie ją interpretować,
- być spontaniczny,
- wykonywać pracę z pasją,
- zdobyć się na kreatywność,
- rozśmieszać innych i siebie,
- podchodzić do własnej osoby z dystansem,
- zwalczać rutynę przez stosowanie oryginalnych rozwiązań,
- pogodzić ze sobą oczekiwania dzieci i ich rodziców,

to najprawdopodobniej masz ogromną szansę na zostanie świetnym animatorem lub idealnym rodzicem.

Moje warsztaty pozwolą Ci rozwinąć naturalne predyspozycje do komunikacji z dziećmi, dowiesz się także, jak pracować z grupą żywiołowych maluchów, umiejętnie prowadząc je prze kolejne gry i zabawy tak, żeby były zawsze radosne i zaciekawione. Nuda to najgorszy wróg animatora – a ja pokażę Ci, jak do niej nie dopuścić. Jednocześnie dowiesz się, jakie aktywności są najbardziej korzystne z punktu widzenia prawidłowego rozwoju dzieci.

Warsztaty dla animatorów organizuję w Białymstoku, mogę również dojechać na terenie województwa podlaskiego. Zapraszam na solidną porcję wiedzy o animacji.

1462 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39