Yves Rocher

ul. Świętojańska 15 lok. 52 (C.H. Alfa)
15-277 Białystok

tel. 600 275 621
Czynne: PN - SOB: 9.00 - 21.00, NIEDZ: 10.00 - 20.00
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 15588

UWAGA!!!! Zmiana lokalizacji znajdujemy się bliżej wejścia od strony ulicy Świętojańskiej 

Zapraszamy do Atelier Kosmetyki Roślinnej Yves Rocher w Galerii ALFA lokal 52. Salon Yves Rocher w C.H. ALFA oferuje prawdziwe bogactwo naturalnych i skutecznych kosmetyków. Szeroki asortyment produktów do pielęgnacji ciała, twarzy dla każdej skóry, cery i wieku, paletę kosmetyków do makijażu, manicure i zmysłowe, piękne zapachy oraz atrakcyjne produkty dla mężczyzn - do pielęgnacji i do golenia, wody toaletowe oraz wiele innych. Nasze konsultantki posiadają odpowiednie przeszkolenia oraz wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej.

Każdy nowy klient powołujący się na portal bialystokonline.pl, przy dowolnym zakupie i założeniu karty stałego klienta otrzyma dodatkowo prezent niespodziankę!!!

Yves Rocher to marka obecna na rynku od ponad 50 lat. Jej podstawą jest tworzenie kosmetyków w zgodzie z naturą, czerpanie ze świata roślin jako inspiracji, produkcja kosmetyków na bazie roślin, bezpieczeństwo i jakość oraz aktywna ochrona środowiska.

Yves Rocher to firma, która kontroluje wszystkie etapy powstawania produktu, od uprawy certyfikowanych roślin, przez produkcję, po dystrybucję.

W Atelier Kosmetyki Roślinnej Yves Rocher znajduje się bogaty wybór kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, zarówno dla Pań, jak i dla Panów. Oferujemy także kosmetyki do makijażu oraz wyjątkowe zapachy.

Zapraszamy!!!

Yves Rocher
Yves Rocher
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

1340 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39