Zintronic

ul. K. Modzelewskiego 2
15-535 Białystok

tel. 85 677 70 55
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.30
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 8393

Oferowane przez nas produkty bardzo szybko trafiły do wielu domów i firm na terenie całej Polski. Udało się to nam dzięki temu, że zespół ZINTRONIC to pasjonaci  z wieloletnim doświadczeniem w branży IT oraz systemów zabezpieczeń. Każdego dnia nasz zespół słucha naszych klientów oraz zadaje im bardzo wnikliwe pytania. Dzięki temu zawsze możemy zaproponować produkt szyty na miarę potrzeb naszych klientów.

Na początku skupialiśmy się tylko i wyłącznie na kamerach, rejestratorach czy gotowych zestawach monitoringu. Później rozszerzyliśmy ofertę o systemy alarmowe, swiche oraz o wideo domofony. Nieustannie pracujemy nad rozszerzaniem naszej oferty o inne produkty z segmentu zabezpieczeń. Pozostajemy w kontakcie z producentami i trzymamy rękę na pulsie jeśli chodzi o najnowsze rozwiązania technologiczne mogące poprawić bezpieczeństwo naszych klientów.

Oferowane przez nas produkty są proste w obsłudze i nie wymagają zaawansowanej znajomości obsługi komputera czy urządzeń sieciowych. Gdybyście jednak potrzebowali kompleksowej usługi z montażem to nie ma problemu. Nasi pracownicy pomogą w doborze odpowiednich rozwiązań, instalatorzy zainstalują sprzęt, a następnie przeszkolimy was z jego obsługi.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Zintronic
Zintronic
Zintronic
Zintronic
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1409 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39